Arhiva SPTFM.ro

Paolo Sergio, nemultumit de jocul echipei in fata Rapidului: „Am jucat ceva doar primele 30 de minute. De cand sunt aici, este cel mai slab meci pe care l-am facut!”

Antrenorul campioanei in exercitiu din Liga 1, Paolo Sergio a vorbit despre evolutia extrem de slaba a elevilor sai din meciul cu Rapid. Acesta spune ca in primele 30 de minute elevii sai au mai "miscat", dar apoi au aparut greselile si astfel CFR-ul a ramas si dupa aceasta partida cu un singur gol marcat in 2013! (mai...

EXCLUSIV / Gheorghe Chivorchian: „Daca in meciul de acasa am jucat pe un teren prost, acum nu mai avem nicio scuza” Vezi ce spune oficialul despre urmatorul meci, cel cu Steaua!

In cea de-a doua etapa din acest an, a XXI-a din Liga 1, Ceahlaul Piatra Neamt nu a reusit sa invinga in meciul contra Gloriei Bistrita, partida terminandu-se nedcis, scor 0-0. Daca in primul meci, pierdut acasa in fata Pandurilor (0-1), terenul a fost un motiv pentru care nemtenii n-au inscris, presedintele Gheorghe...