REZULTATE / Liga a IV-a bucureșteană, ultima etapă. Academia Rapid se pregătește deja de play-off, CSA Steaua și-a distrus adversara

UPDATE / CSA Steaua încheie sezonul regulat cu o victorie mai mult decât categorică pe teren propriu, scor 10-0 în fața celor de la Romprim. Pentru roș-albaștri au marcat: Predescu, în minutele 20, 25 și 70, Răsdan, în minutul 29, Turbatu, în minutul 41, Bâtfoi, în minutul 57,  Mirea, în minutele 77 și 86, Pătrănoiu, în minutele 80 și 84.

Sezonul regulat al Ligii a IV-a bucureștene a ajuns la final! Etapa cu numărul 30, ultima din acest an, se dispută în acest final de săptămână.

Academia Rapid se pregătește deja pentru play-off, în timp ce CSA Steaua va juca pe teren propriu contra celor de la AS Romprim. Dinamo întâlnește AFC Rapid, iar Carmen joacă în compania celor de la Asalt.