CSA Steaua a anunțat programul evenimentelor de la meciul cu Academia Rapid, de pe Arena Națională!

Detașamentul Drill-Team al Brigăzii 30 Gardă „Mihai Viteazul”

Mult așteptata partidă dintre CSA Steaua și Academia Rapid, din Liga a IV-a, se joacă sâmbătă, de la ora 19:45, pe Arena Națională. Clubul Sportiv al Armatei a anunțat evenimentele dinaintea meciului, dar și din timpul pauzei.

„Înainte de începerea jocului, 100 de mingi cu autografele eroilor de la Sevilla vor fi șutate către public de legendele steliste.

Tot un sportiv celebru al clubului Steaua București va da și lovitura de începere. Înainte de lovitura de începere, fanfara militară va intona imnul României.

În pauza meciului, spectatorii vor asista la o demonstrație de înaltă ținută oferită de Detașamentul Drill-Team al Brigăzii 30 Gardă „Mihai Viteazul”.

Va fi pentru prima oară când detașamentul va prezenta un show la o partidă de fotbal”, se arată în comunicatul Clubului Sportiv al Armatei Steaua.

Etichetat cu: , , , , , , , , , , ,