REZULTATE / Liga a IV-a, etapa a 11-a. CSA Steaua, victorie la scor de neprezentare pe terenul Progresului Spartac. Carmen, infrangere in cinci minute in fata Academiei Rapid

UPDATE / Academia Rapid a trecut de trupa lui Adrian Matei, pe Stadionul Giulesti, scor 2-0, prin reusita lui Iacob din minutul 85 si cea a lui Olariu din minutul 89.

UPDATE / CS Dinamo s-a impus categoric in fata celor de la Venus, scor 6-0, iar in meciul dintre Romprim si Victoria s-au marcat opt goluri.

UPDATE / Intr-una dintre cele trei partide ale zilei, CSA Steaua s-a impus pe terenul echipei Progresul Spartac, cu 3-0. Au inscris Mirea 15′, 23′ si Curt 82′.

Etapa cu numarul 11 a Ligii a IV-a bucurestene se va disputa in acest sfarsit de saptamana, cand elevii lui Adrian Matei vor juca impotriva veteranilor Pancu si Niculae.

ASA ARATA CLASAMENTUL INAINTEA ACESTEI ETAPE

De cealalta parte, CSA Steaua va juca in deplasare, pe terenul celor de la Progresul Spartac.

Toate partidele se vor desfasura de la ora 15:00, exceptie facand meciul televizat dintre Carmen si Academia Rapid, ce va avea loc de la ora 18:00.