Trupa lui Ionut Popa a remizat cu o echipa din Liga a II-a, in stagiul de pregatire de la Poiana Brasov

CS Balotesti a disputat marti, in cadrul stagiului de pregatire din Poiana Brasov, o partida amicala impotriva formatiei din prima liga, ACS Poli Timisoara.

Ilfovenii au deschis scorul in minutul 35, prin reusita lui Dedu, si au rezistat fara sa primeasca gol pana in minutul 75, cand Doman a restabilit egalitatea si a inchis jocul la scorul de 1-1.

Tehnicianul Augustin Calin a apelat la urmatoarea formula de start:
Fulga – Dedu, Flamanzeanu, Rauta, Filip, Dicu, Ion, Neagu, Patrascu, Andrei, Suciu.

Ionut Popa a trimis in teren urmatorii jucatori:
Straton – Cretu, Melinte, seroni, tiganasu – Artean, Soljic – Munteanu, Vasvari, Birnoi – Bud.

Pentru banateni au mai evoluat: Smaranda, Curileac, Straut, Harut, Canu, Bocsan, Covalschi, Croitoru, Oprea, Ciucur, Doman, Draghici, Bianconi.

Timisorenii au incheiat astfel, cu un egal, stagiul de pregatire din Poiana Brasov.

Postat în FOTBAL INTERN

1. Fane spune:

Visu,tu chiar visezi sau esti pe dinafara? Daca a fost egal,cum au incheiat cu o infrangere? tu mai recitesti ce aiureli scrii sau esti prea valoroasa? Astia sunt ziaristii de azi si vrem sa avem stiri de calitate.