FOTO Concordia Chiajna a pierdut categoric primul amical din Serbia

Concordia Chiajna a disputat marti, primul meci amical din cantonamentul din Serbia, impotriva formatiei FC Napredak Krusevac, in fata careia a pierdut categoric.

Echipa care a ocupat locul 4 in sezonul trecut al primei ligi sarbe a invins formatia ilfoveana cu scorul de 4-1, dupa ce inainte de pauza a condus cu scorul de 1-0.

Unicul gol al Concordiei a fost marcat de catre Cristescu, cu 10 minute inainte ca arbitrul sa fluiere finalul acestei partide de pregatire.

Dan Alexa a inceput meciul cu urmatoarea formula: Balgradean, Albu, Zeba, Bucurica, Costin, Gheorghe, Deaconu, Buleica, Gradinaru, Kortzorg, Pena.

In partea secunda a jocului au mai intrat in teren urmatorii: Draghia, Rasdan, Fota, Munteanu, Cristescu, Rogoveanu, Ciobanu si Raducanu.

Sursa foto: Facebook Concordia Chiajna