Razvan Marin, titular in echipa lui Standard Liege, la nici o saptamana de la transferul sau in Belgia, pasa de gol in deplasarea de la Eupen! VIDEO

UPDATE / In cele din urma, partida s-a terminat la egalitate, scor 2-2, dupa ce acelasi Belfodil a egalat in minutul 89.

UPDATE /  In numai 10 minute, gazdele au intors scorul in favoarea lor prin Amani (’55) si Sylla (’65)!

UPDATE / In minutul 3 al partidei de la Eupen, Razvan Marin a centrat superb pentru Belfodil, care s-a inaltat si a marcat cu o lovitura de cap!

Mijlocasul Razvan Marin se afla printre titularii lui Standard Liege, joi, in deplasarea de la Eupen, la aproximativ o saptamană de la transferul sau in prima liga belgiana.

Iata echipa lui Standard: Gillet – Goreux, Scholz, Laifis, Mladenovic – Raman, Cisse, Marin, Edmilson – Belfodil, Sa.

Razvan Marin a debutat etapa trecuta, in minutul 79, impotriva lui Club Brugge, partida pierduta cu 3-0 de Standard.

Dupa meciul cu Eupen va urma duelul cu echipa lui Stanciu si Alexandru Chipciu, Anderlecht.