AUDIO – EXCLUSIV / Alin Huiu, despre gala Superkombat de la Brasov: „La aceasta editie vom lansa in premiera si reality show-ul!”

morosanuAlin Huiu, media managerul Superkombat, a fost prezent in Studioul Sport Total FM, luni, de la ora 17:00, unde a vorbit despre noua gala de Superkombat ce se va desfasura la Brasov, in incinta Patinoaurului Olimpic.

ASCULTA MAI JOS INREGISTRAREA INTEGRALA

Huiu_20iunie2016.mp3

Superkombat revine sambata, 25 iunie, dupa aproape un deceniu la Brasov, cu o noua gala incendiara dedicata unei confruntari Romania – Grecia. In meciul cap de afis al serii, urmasul lui Catalin Morosanu, Danut Hurduc, are sansa de a deveni al doilea tricolor din istorie care cucereste titlul mondial New Heroes daca il va invinge pe noul Bonjasky, surinamezul Clyde Brunswijk. Pana in prezent, Brunswijk, un reprezentant al scolii olandeze de kickbox, a castigat toate cele trei meciuri disputate impotriva tricolorilor, iar doua dintre ele chiar in fata colegilor de sala ai lui Danut Hurduc.

Evenimentul, care va incepe de la ora 20:00, va programa un total de 11 dueluri, iar printre cei care vor mai urca in ring se numara Amansio „Vikingul” Paraschiv, Cristian Milea, Alex Filip, Bogdan Nastase, Dumitru Topai, Daniel Corbeanu, dar si brasoveanul George Balan.

Programul complet al meciurilor:

1. Super Fight – Categoria semigrea (-81 kg)
Kleanthis Mavropoulos (Greece) vs Cristian Rotar (Romania)

2. Super Fight – Categoria semigrea (-81 kg)
Adrian Rosca (Romania) vs Bogdan Nastase (Romania)

3. Super fight – Categoria semigrea plus (-86 kg)
Manolis Roussakis (Greece) vs Dumitru Topai (Romania)

4. Super Fight – Categoria cruiser (-92 kg)
Ilie Brancu (Romania) vs Sebastian Cozmanca (Romania)

5. Super Fight – Categoria mijlocie (-71 kg)
Anouar Lahmaj (Maroc) vs Amansio Paraschiv (Romania)

6. Super Fight – Categoria mijlocie (-71 kg)
Alexandros Papadimitriou (Grecia) vs Cristian Milea (Romania)

7. Super Fight – Categoria super mijlocie (-77 kg)
Levan Guruli (Grecia) vs Alex Filip (Romania)

8. Super Fight – Categoria mijlocie (-71 kg)
Madalin Craciunica (Romania) vs Daniel Corbeanu (Romania)

9. Super Fight – Categoria semigrea plus (-86 kg)
Nicu Buceac (Romania) vs Dennis Anghel (Romania)

10. Super Fight – Categoria super mijlocie (-73 kg)
Ionut Macesanu (Romania) vs George Balan (Romania)

11. Titlul mondial New Heroes – Categoria cruiser (-92 kg)
Clyde Brunswijk (Surinam) vs Danut Hurduc (Romania)

Etichetat cu: , , , , , ,
Postat în ALTE SPORTURI

Comenteeeezi?!!

Liga I 2018/19
Loc Echipa Pct. J +/-
1CFR Cluj542623
2FCSB492620
3U Craiova 1948452619
4Astra Giurgiu422613
5FC Viitorul3826-1
6Sepsi Sfantu Gheorghe37267
7FC Botosani3626-2
8Poli Iasi3426-10
9AFC Hermannstadt3226-3
10Dinamo Bucuresti3226-8
11Gaz Metan Medias3126-7
12Dunarea Calarasi2426-9
13FC Voluntari2126-16
14Concordia Chiajna1826-26