REZULTATE / Etapa a sasea a returului Ligii a 3-a. Vineri am avut doua rezultate de 4-3, sambata, un 8-0 si un 17-0!!!

Liga-3-PitestiO noua etapa din Liga 3 s-a desfasurat la finalul acestei saptamani. Este vorba de cea cu numarul 6 din retur, care a debutat vineri, la ora 17:00, atunci cand s-au desfasurat zece meciuri. Celelalte partide vor au avut loc sambata. Cele mai multe au inceput tot la 17:00, exceptie facand Unirea Slobozia – Viitorul 2, programat la 14:00, si SCM Pitesti – Atletic Bradu, programat la 19:00.

Daca vineri s-au inregistrat doua rezultate de 4-3 in seria a doua, sambata am avut parte de un 8-0, intre Domnesti si Popesti Leordeni, dar si de un incredibil 17-0 pe care echipa a doua a Concordiei Chiajna i l-a administrat lui Urban Titu.

PROGRAM:

SERIA 1:
Vineri, 8 aprilie:
FINAL / CSM Pascani – CS Panciu 1-1
Sambata, 9 aprilie:
FINAL / Sepsis OSK Sf Gheorghe – Stiinta Miroslava 2-1
FINAL / Atletico Vaslui – Sporting Liesti 0-3
FINAL / Inter Dorohoi – Petrotub Roman 1-1
FINAL / Metalosport Galati – Olimpia Rm Sarat 0-1
LA MASA VERDE / Aerostar Bacau – Cetatea Tg Neamt 3-0
FC Zagon – Bucovina Radauti NU SE DISPUTA. Ambele echipe s-au retras

SERIA 2:
Vineri, 8 aprilie:
FINAL / Metaloglobus Bucuresti – Dinamo II Bucuresti 4-3
FINAL  / Vointa Snagov – CS Tunari 3-4
Sambata, 9 aprilie:
FINAL / Unirea Slobozia – FC Viitorul II 3-1
FINAL / Viitorul Domnesti – Gloria Popesti Leordeni 8-0
FINAL / CSM Oltenita – Juventus Bucuresti 1-2
FINAL / Petrolistul Boldesti – Delta Dobrogea Tulcea 2-2
Inainte Modelu sta

SERIA 3:
Sambata, 9 aprilie:
FINAL / Concordia II Chiajna – Urban Titu 17-0
FINAL / FC Voluntari II – Sporting Rosiori 3-2
FINAL / Sporting Turnu Magurele – CS Stefanesti 2-1
FINAL / AFC Harman – FC Aninoasa 0-1
FINAL / CN Dinicu Golescu Campulung – CS Podari 1-1
FINAL / SCM Pitesti – Atletic Bradu 3-2
LA MASA VERDE / Inter Olt Slatina – CS Afumati 0-3

SERIA 4:
Vineri, 8 aprilie:
FINAL / Millenium Giarmata – ASCO Filiasi 3-1
FINAL / Magura Cisnadie – Pandurii II Tg Jiu 2-1
FINAL / Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – FC Hunedoara 2-2
FINAL / CSU Craiova II – National Sebis 2-3
FINAL / CNS Cetate Deva – Performanta Ighiu 2-1
Sambata, 9 aprilie:
FINAL / Metalurgistul Cugir – CSM Lugoj 0-1
FINAL / CS Ineu – Minerul Motru 3-0
ASU Poli Timisoara sta

SERIA 5:
Vineri, 8 aprilie:
FINAL / Sanatatea Cluj – CS Iernut 1-1
FINAL / Unirea Jucu – AFC Odorheiu Secuiesc 0-0
Sambata, 9 aprilie:
FINAL / AFC Csikszereda Miercurea Ciud – CS Osorhei 0-1
FINAL / Luceafarul Oradea – FC Zalau 2-1
FINAL / Unirea Dej – Avantul Reghin 2-2
FINAL / ASF Comuna Recea – CSM Sighetu Marmatiei 0-3
LA MASA VERDE / Luceafarul Balan – Industria Galda 0-3

Etichetat cu: , , , ,
Postat în FOTBAL INTERN, Liga 3

Comenteeeezi?!!

LIGA 1 2017/18
Loc Echipa Pct. J +/-
1FCSB381824
2CFR Cluj371716
3CS U Craiova33179
4FC Botosani32189
5FC Viitorul291712
6Astra Giurgiu25176
7Dinamo Bucuresti24175
8CSM Poli Iasi2418-2
9ACS Poli Timisoara2318-11
10FC Voluntari2017-3
11Concordia Chiajna1717-4
12OSK Sf Gheorghe1117-20
13Gaz Metan Medias1017-23
14Juventus Bucuresti917-18