LIVESCORE / Vineri si sambata s-au disputat meciurile etapei a sasea din Liga 3. Vezi rezultatele partiale

liga3Vineri si sambata se disputa meciurile etapei a sasea din cele cinci serii ale Ligii 3. In prima zi, s-au jucat 11 dintre partide, in timp ce restul vor avea loc pe 3 octombrie, de la ora 15:00.

Iata programul etapei:

SERIA 1:

Vineri, 2 Octombrie
Olimpia Ramnicu Sarat – Metalosport Galati 3-1
Bucovina Radauti – FC Zagon 2-1

Sambata, 3 Octombrie
Stiinta Miroslava – Sepsi Sfantul Gheorghe 1-0
Cetatea Targu Neamt – Aerostar Bacau
Sporting Liesti – Atletico Vaslui 3-1
Petrotub Roman – Inter Dorohoi 6-1
CS Panciu – CSM Pascani 2-1

SERIA 2:

Vineri, 2 Octombrie
Dinamo II Bucuresti – Metaloglobus Bucuresti 0-0
Juventus Bucuresti – CSM Oltenita 1-0

Sambata, 3 Octombrie
Gloria Popesti Leordeni – Viitorul Domnesti 0-3
CS Tunari – Vointa Snagov 1-3
FC Viitorul II – Unirea Slobozia 0-2
Delta Dobrogea Tulcea – Petrolistul Boldesti 0-3

SERIA 3:

Vineri, 2 Octombrie
Atletic Bradu – SCM Pitesti 2-0

Sambata, 3 Octombrie
Urban Titu – Concordia Chiajna II 1-4
Sporting Rosiori – FC Voluntari II 1-0
CS Stefanesti – Sporting Turnu Magurele 0-1
FC Aninoasa – Infratirea Harman 1-1
CS Podari – CN Dinicu Golescu Campulung 1-2
CS Afumati – Inter Olt Slatina 1-2

SERIA 4:

Vineri, 2 Octombrie
CSM Lugoj – Metalurgistul Cugir 4-1
ACSO Filiasi – Millenium Giarmata 0-2
Pandurii II Targu Jiu – Magura Cisnadie 2-2
National Sebis – CS U Craiova II 1-0

Sambata, 3 Octombrie
FC Hunedoara – Nuova Mama Mia Becicherecul Mic 0-2
Performanta Ighiu – CNS Cetate Deva 2-0
Minerul Motru – CS Ineu 2-0

SERIA 5:

Vineri, 2 Octombrie
CS Osorhei – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 1-2
FC Zalau – Luceafarul Oradea 1-1

Sambata, 3 Octombrie
CS Iernut – Sanatatea Cluj 2-0
Industria Galda – Luceafarul Balan 2-1
Avantul Reghin – Unirea Dej 1-3
AFC Odorheiu Secuiesc – Unirea Jucu 1-6
CSM Sighetul Marmatiei – ASF Comuna Recea 3-2

Etichetat cu: , , , ,
Postat în FOTBAL INTERN, Liga 3

Comenteeeezi?!!

Liga I 2018/19
Loc Echipa Pct. J +/-
1AFC Hermannstadt000
2Astra Giurgiu000
3CFR Cluj000
4Concordia Chiajna000
5Dinamo Bucuresti000
6Dunarea Calarasi000
7FC Botosani000
8FC Viitorul000
9FC Voluntari000
10FCSB000
11Gaz Metan Medias000
12Poli Iasi000
13Sepsi Sfantu Gheorghe000
14U Craiova 1948000