Rezultate / Etapa a patra a ligii a treia s-a incheiat azi. Vezi rezultatele

sporting-turnuEtapa a patra a campionatului Ligii a 3-a, editia 2015-2016, s-a incheiat sambata seara.

SERIA I

vineri, ora 17:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Aerostar Bacau 1-0
Olimpia Ramnicu Sarat – FC Zagon 6-0
Bucovina Radauti – CS Panciu 1-1

sambata, ora 17:00
Stiinta Miroslava – Atletico Vaslui 4-0
Cetatea Targu Neamt – Inter Dorohoi 2-1
Sporting Liesti – Metalosport Galati 0-2
Petrotub Roman – CSM Pascani 8-1

SERIA II

vineri, ora 17:00
Metaloglobus Bucuresti – Inainte Modelu 3-0
Dinamo II Bucuresti – Viitorul Domnesti 0-0

sambata, ora 17:00
Gloria Popesti Leordeni – Vointa Snagov 1-0
Juventus Bucuresti – Unirea Slobozia 1-0
CS Tunari – Petrolistul Boldesti 2-4
Delta Dobrogea Tulcea – FC Viitorul II 1-0

SERIA III

vineri, ora 17:00
Atletic Bradu – Sporting Turnu Magurele 1-0

sambata, ora 17:00
Concordia Chiajna II – SCM Pitesti 2-2
Urban Titu – FC Voluntari II 1-2
Sporting Rosiori – Înfratirea Harman 7-1
CS stefanesti – CN Dinicu Golescu Campulung 0-2
FC Aninoasa – Inter Olt Slatina 1-1
CS Afumati – CS Podari 3-1

SERIA IV

vineri, ora 17:00
CSM Lugoj – ASU Poli Timisoara 1-0
ACSO Filiasi – Magura Cisnadie 0-1
Pandurii II Targu Jiu – CS U Craiova II 2-0
National Sebis – CS Ineu 1-0

sambata, ora 17:00
Metalurgistul Cugir – Millenium Giarmata 2-2
FC Hunedoara – CNS Cetate Deva 3-1
Minerul Motru – Performanta Ighiu 1-1

SERIA V

vineri, ora 17:00
Sanatatea Cluj – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 0-3
CS Osorhei – Luceafarul Oradea 1-1
FC Zalau – Unirea Jucu 1-3

sambata, ora 17:00
CS Iernut – Luceafarul Balan 3-2
Industria Galda – Unirea Dej 4-1
Avantul Reghin – ASF Comuna Recea 2-1
CSM Sighetu Marmatiei – AFC Odorheiu Secuiesc 4-0

Etichetat cu: , , , ,
Postat în FOTBAL INTERN, Liga 3

Comenteeeezi?!!

LIGA 1 2017/18
Loc Echipa Pct. J +/-
1CFR Cluj562527
2FCSB522532
3CS U Craiova512615
4FC Viitorul442614
5Astra Giurgiu442611
6Dinamo Bucuresti39268
7CSM Poli Iasi39264
8FC Botosani39262
9FC Voluntari2825-9
10ACS Poli Timisoara2726-15
11Concordia Chiajna2525-3
12OSK Sf Gheorghe1925-27
13Gaz Metan Medias1626-26
14Juventus Bucuresti1125-33