REZULTATE / S-au incheiat barajele de promovare in Liga 3! Se cunosc numele tuturor promovate

barajSambata, cu incepere de la ora 17:30, s-au disputat partidele retur din barajul pentru promovarea in liga a treia. Asadar, cele 21 de echipe care au promovat sunt: CSM Oltenita, Atletico Vaslui, Luceafarul Oradea, Performanta Ighiu, FC Aninoasa, Infratirea Agromec Harman, Olimpia Rm Sarat, Viitorul II Constanta, AFC Odorheiu Secuiesc, CNS Cetate Deva, FC Voluntari II, Fotbal Comuna Recea, CSU II Craiova, Speranta Raucesti, Sporting Tr Magurele, Petrolistul Boldesti, Luceafarul Balan, Inter Dorohoi, ASU Poli Timisoara, Magura Cisnadie si CS Panciu.

Programul meciurilor:

PROGRESUL PECICA (AR) – PERFORMANTA IGHIU (AB) (1-1) 0-5
UNIREA BASCOV (AG) – FC ANINOASA (DB) (1-2) 1-2
VIITORUL UNGHENI (MS) – INFRATIREA AGROMEC HARMAN (BV) (0-2) 4-6
AVANTUL VALEA MARULUI (GL) – OLIMPIA RAMNICU SARAT (BZ) (1-1) 0-6
GRANITUL BABADAG (TL) – VIITORUL II CONSTANTA (CT) (0-2) 1-5
CS NEMERE (CV) – AFC ODORHEIU SECUIESC (HR) (1-1) 0-5
GILORTUL TARGU CARBUNESTI (GJ) – CNS CETATE DEVA (HD) (2-8) 1-3
ARSENAL MALU (GR) – FC VOLUNTARI II (IF) (1-6) 0-3
VOINTA CETATE (BN) – FOTBAL COMUNA RECEA (MM) (1-3) 3-2
PANDURII CERNETI (MH) – CS UNIVERSITATEA II CRAIOVA (DJ) (0-4) 0-8
SPERANTA RAUCESTI (NT) – UNIREA MIRCESTI (IS) (2-1) 1-1
AS MILCOV (OT) – SPORTING TURNU MAGURELE (TR) (0-2) 1-3
UNIREA FIERBINTI (IL) – PETROLISTUL BOLDESTI (PH) (0-3) 0-3
LUCEAFARUL BALAN (SJ) – OLIMPIA II SATU MARE (SM) (1-2) 5-2
BUCOVINA II POJORATA (SV) – INTER DOROHOI (BT) (0-0) 0-0, 2-3 (11m)
VOINTA LUPAC (CS) – ASU POLITEHNICA TIMISOARA (TM) (1-5) 2-1
FLACARA HOREZU (VL) – MAGURA CISNADIE (SB) (0-0) 1-2
CS PANCIU (VN) – VICTORIA TRAIAN (BR) (1-1) 6-3

Etichetat cu: , , , ,
Postat în FOTBAL INTERN, Liga 3

Comenteeeezi?!!

Liga I 2018/19
Loc Echipa Pct. J +/-
1CFR Cluj542623
2FCSB492620
3U Craiova 1948452619
4Astra Giurgiu422613
5FC Viitorul3826-1
6Sepsi Sfantu Gheorghe37267
7FC Botosani3626-2
8Poli Iasi3426-10
9AFC Hermannstadt3226-3
10Dinamo Bucuresti3226-8
11Gaz Metan Medias3126-7
12Dunarea Calarasi2426-9
13FC Voluntari2126-16
14Concordia Chiajna1826-26