UPDATE / Unirea Manastirea a disputat un amical cu Rapid, scor 1-7! Echipa gazda a promis ca la final va taia un porc pentru giulesteni!

rapid

UPDATE / Partida s-a terminat cu scorul de 1-7 (1-6), goluri Ionita Martin, Coman, „dubla” Ciolacu, dubla” si M. Stoica. Rica Raducanu a dat lovitura de incepere ameciului, a carui prima repriza a durat 45 de minute, iar a doua doar 35.

Cu toate ca si-a incheiat meciurile oficiale din 2013, trupa lui Viorel Moldovan nu a luat vacanta! Joi, de la ora 12:00, giulestenii vor juca un amical in judetul Calarasi, cu Unirea Manastirea, echipa de liga a patra, iar la finalul disputei, jucatorii divizionarei secunde au promisa o masa pe cinste.

Conform Digi Sport, localnicii s-au pregatit special, urmand sa taie un porc dupa finalul intalnirii!

Echipa lui Viorel Moldovan a incheiat turul din liga a doua pe primul loc, cu 28 de puncte, la egalitate cu Unirea Slobozia, acumuland opt victorii, patru remize si doua infrangeri.

Postat în FOTBAL INTERN

1. vic spune:

pana la urma cu cat s-a terminat ,. sa- zicem partida asta ? desteptii aia de la gsp.ro au anuntat 10-1 !!!