Rezultatele etapei a 13-a in cele sase serii ale Ligii a III-a / UPDATE – Stefanestiul, scor de tenis in fata fetestenilor!

liga_3Vineri a fost programata prima etapa a returului in cele sase serii ale Ligii a 3-a. Majoritatea meciurilor au inceput de la ora 14:00, sambata urmand sa se desfasoare si ultimele noua meciuri, tot de la aceeasi ora.

Programul complet al meciurilor:

SERIA 1:

CS Aerostar Bacau – FCM Dorohoi 2-1
FC Cetatea Targu Neamt – SC FC Ceahlaul Piatra Neamt 2 4-1
ACS Sporting Suceava – CS Stiinta Miroslava 2-1
ACS Bucovina Radauti – SCM Petrotub Roman 1-0
Bucovina Pojorata – CSM Moinesti, sambata de la ora 14:00
Kosarom sta, deoarece FCM Bacau s-a retras

SERIA 2:

SC FC Otelul Galati 2 – FC Dunarea Calarasi 2-1
CS Stefanesti – AFC Rapid Fetesti 6-0
CS Compet Ciresu – CS Afumati 2-2
ACS Callatis 2012 Mangalia – CS Voluntari 0-1
ACS Gloria Popesti Leordeni – ACS Progresul Cernica 3-1
CS Sporting Liesti – CS Viitorul Axintele, sambata ora 14:00

SERIA 3:

Dinamo 1948 Bucuresti 2 – CS Concordia Chiajna 2-0
CS Juventus Bucuresti – CS Viitorul Domnesti 3-0
Metaloglobus Bucuresti – CS Inter Clinceni 1-3
CS Tunari – CS Balotesi, sambata ora 14:00
CS Podari – ACS Viitorul Municipal Craiova, sambata ora 14:00
FC Bals – CS Visina Noua, sambata ora 14:00

SERIA 4:

CS Pandurii Lignitul Tg. Jiu 2 – AFCM Resita 2012 1-0
CS Millenium Giramata – CS FC Caransebes 0-0
CS Nova Mama Mia Becicherecul Mic – CS Vulturii 2009 1-0
FC Avrig – CS Jiul Rovinari 2-6
AS Stiinta Turceni – CS Muncitorul Rsita 4-3
FC Hunedoara sta, deoarece Minerul Matasari s-a retras.

SERIA 5:

CS Osorhei – FC Unirea Dej 2-0
ACS Soimii Pancota – CS National Sebis 1-1
CS Sanatatea Servicii Publice Cluj – CS FC Zalau 4-1
CS Unirea Jucu – AFC Asriesul 1907 Turda, sambata ora 14:00
CS Ineu – AFC Metalurgistul Cugir 1939, sambata ora 14:00
FCM Baia Mare sta, deoarece FC Maramures s-a retras.

SERIA 6:

FCM Avantul Reghin – CS Conpet Ploiesti 1-2
ACS Urban Titu – AFC Fortuna Poiana Campina 1-1
FC Chindia Targoviste – FCM Targoviste 1-1
FC Municipal Campina – FC Zagon, sambata ora 14:00
FC Papauti – SCM Arges Pitesti 2012 sambata ora 14:00
Atletic Bradu – Civitas Fagaras  3-0, oaspetii s-au retras la finalul turului

 

Etichetat cu: , , ,
Postat în FOTBAL INTERN

Comenteeeezi?!!

Liga I 2018/19
Loc Echipa Pct. J +/-
1CFR Cluj23126
2FCSB211212
3Astra Giurgiu20128
4Gaz Metan Medias2012-2
5U Craiova 194819129
6Sepsi Sfantu Gheorghe19125
7FC Viitorul19120
8FC Botosani15121
9Dunarea Calarasi1512-1
10Poli Iasi1412-6
11Concordia Chiajna1412-9
12Dinamo Bucuresti1212-7
13AFC Hermannstadt812-7
14FC Voluntari812-9