Fotbal in sala – LIGA PRESTIGE / REZULTATE ETAPA A VII-A

Liga-PrestigeIn wekeend s-au disputat trei meciuri din cadrul etapei a VII-a din LIGA PRESTIGE urmand ca alte doua partide sa se dispute marti seara, printre care intalnirea dintre cele doua clasate SPRITARII si AS ROMA. Va prezentam mai jos rezultatele inregistrate precum si marcatorii.

NECUNOSCUTII – MITCONY 12 – 6
NECUNOSCUTII LOT: Opari Radu, Titea Alin, Cojocaru Costel, Barbu Adrian, Iordache Petru, Moisa Mihai, Cosma George, Blasciuc Bogdan.
Marcatori: Cojocaru(2), Cosma(2), Moisa(2), Barbu(6)
MITCONY LOT: Ghita Marius, Bulgaru Iulian, Dumitru Doru, Manolache Mara, Bordeianu Florin, Vasile Alexandru, Dorobantu Gabi, Anton Daniel, Cojocaru George.
Marcatori: Dorobantu(1), Bulgaru(1), Bordeianu(1), Manolache(1), Ghita(2)
AROBS – ULTRAS MANIACS 11 – 7
AROBS LOT: Dinu Marian, Stanila Ionut, Miu Victor, Toscariu Adrian, Chirca Madalin, Aldea George, Ivan Alexandru, Horeth Adrian.
Marcatori: Stanila(4), Ivan(2), Chirca(2), Toscariu(1), Dinu(1).
Cartonase: Aldea (1Galben)
ULTRAS MANIACS LOT: Stan Cristian, Apostolache Cristian, Mitocaru Niculae, Jitariuc Ciprian, Spalatelu Daniel, Nicolae Sebastian, Baciu Andrei, Stanica Laurentiu.
Marcatori: Stanica(2), Baciu(3), Mihalcea(1), Jitariuc(1)
Cartonase: Mihalcea (1Galben)
LEX – ECOTEAM 6 – 8
LEX LOT: Cocean Valentin, Popa Claudiu, Sabau Dragos, Sabau Vlad, Calin Petre, Ungurean, Roman, Constantinescu Emil.
Marcatori: Ungurean(2), Constantinescu(3), Sabau.D(1)
Cartonase: Sabau.V (1Galben), Ungurean (1Galben)
ECOTEAM LOT: Luca Marian, Lungu Radu, Teiu Rache Ionut, Eftimie Vasile, Popescu Iulian, Paladuta Lazar, Kolleck Bogdan, Ruse Adrian.
Marcatori: Paladuta(4), Popescu(3), Luca(1)
CLASAMENT:

AROBS 7J 19p
AS ROMA 6J 18p
SPRITARII 6J 18p
ECOTEAM 6J 12p
ULTRAS MANIACS 6J 9p
NECUNOSCUTII 7J 9p
CHIFTELARII 5J 7p
ANTICII 5J 7p
ALCRIS MEDIA 5J 6p
METALPLAST 5J 3p
LEGIUNEA STRAINA 5J 3p
LEX 5J 1p
MITCONY 6J 0p

Etichetat cu: , , , ,
Postat în DIVERSE

Comenteeeezi?!!

Liga I 2018/19
Loc Echipa Pct. J +/-
1CFR Cluj301511
2FCSB281514
3U Craiova 1948261515
4FC Viitorul26152
5Gaz Metan Medias25150
6Astra Giurgiu20153
7Sepsi Sfantu Gheorghe20152
8Dunarea Calarasi1715-2
9Dinamo Bucuresti1715-6
10Concordia Chiajna1715-9
11Poli Iasi1715-10
12FC Botosani1615-4
13AFC Hermannstadt1515-3
14FC Voluntari815-13