Fotbal in sala – LIGA PRESTIGE / REZULTATE ETAPA A VII-A

Liga-PrestigeIn wekeend s-au disputat trei meciuri din cadrul etapei a VII-a din LIGA PRESTIGE urmand ca alte doua partide sa se dispute marti seara, printre care intalnirea dintre cele doua clasate SPRITARII si AS ROMA. Va prezentam mai jos rezultatele inregistrate precum si marcatorii.

NECUNOSCUTII – MITCONY 12 – 6
NECUNOSCUTII LOT: Opari Radu, Titea Alin, Cojocaru Costel, Barbu Adrian, Iordache Petru, Moisa Mihai, Cosma George, Blasciuc Bogdan.
Marcatori: Cojocaru(2), Cosma(2), Moisa(2), Barbu(6)
MITCONY LOT: Ghita Marius, Bulgaru Iulian, Dumitru Doru, Manolache Mara, Bordeianu Florin, Vasile Alexandru, Dorobantu Gabi, Anton Daniel, Cojocaru George.
Marcatori: Dorobantu(1), Bulgaru(1), Bordeianu(1), Manolache(1), Ghita(2)
AROBS – ULTRAS MANIACS 11 – 7
AROBS LOT: Dinu Marian, Stanila Ionut, Miu Victor, Toscariu Adrian, Chirca Madalin, Aldea George, Ivan Alexandru, Horeth Adrian.
Marcatori: Stanila(4), Ivan(2), Chirca(2), Toscariu(1), Dinu(1).
Cartonase: Aldea (1Galben)
ULTRAS MANIACS LOT: Stan Cristian, Apostolache Cristian, Mitocaru Niculae, Jitariuc Ciprian, Spalatelu Daniel, Nicolae Sebastian, Baciu Andrei, Stanica Laurentiu.
Marcatori: Stanica(2), Baciu(3), Mihalcea(1), Jitariuc(1)
Cartonase: Mihalcea (1Galben)
LEX – ECOTEAM 6 – 8
LEX LOT: Cocean Valentin, Popa Claudiu, Sabau Dragos, Sabau Vlad, Calin Petre, Ungurean, Roman, Constantinescu Emil.
Marcatori: Ungurean(2), Constantinescu(3), Sabau.D(1)
Cartonase: Sabau.V (1Galben), Ungurean (1Galben)
ECOTEAM LOT: Luca Marian, Lungu Radu, Teiu Rache Ionut, Eftimie Vasile, Popescu Iulian, Paladuta Lazar, Kolleck Bogdan, Ruse Adrian.
Marcatori: Paladuta(4), Popescu(3), Luca(1)
CLASAMENT:

AROBS 7J 19p
AS ROMA 6J 18p
SPRITARII 6J 18p
ECOTEAM 6J 12p
ULTRAS MANIACS 6J 9p
NECUNOSCUTII 7J 9p
CHIFTELARII 5J 7p
ANTICII 5J 7p
ALCRIS MEDIA 5J 6p
METALPLAST 5J 3p
LEGIUNEA STRAINA 5J 3p
LEX 5J 1p
MITCONY 6J 0p

Etichetat cu: , , , ,
Postat în DIVERSE

Comenteeeezi?!!

Liga I 2018/19
Loc Echipa Pct. J +/-
1CFR Cluj110
2FC Botosani110
3AFC Hermannstadt000
4Astra Giurgiu000
5Concordia Chiajna000
6Dinamo Bucuresti000
7Dunarea Calarasi000
8FC Viitorul000
9FC Voluntari000
10FCSB000
11Gaz Metan Medias000
12Poli Iasi000
13Sepsi Sfantu Gheorghe000
14U Craiova 1948000