Berceniul, egalata la Slobozia, la ultima faza! EXCLUSIV / Stefan Stana, nemultumit de joc, principalul aspect de care este interesat!

stefan-stanaACS Berceni a terminat la egalitate, scor 1-1, in deplasarea de la Unirea Slobozia, iar cu un meci mai putin disputat, ilfovenii ocupa locul 5 in Seria I, la sase puncte fata de liderul Rapid Bucuresti.

Scorul este multumitor, dar jocul nu! Chiar daca n-am pierdut, am primit gol la ultima faza a meciului, in al patrulea minut de prelungire. Nu sunt multumit de joc… Obiectivul nostru ramane clasarea in play-off si sper sa reusim. Vom vedea dupa asta ce va fi. Speram la o alta evolutie in urmatorul meci de la Buzau, pentru ca pe mine ma intereseaza mai mult prestatia echipei, a jucatorilor…„, a declarat presedintele echipei ilfovene, in emisiunea „Fotbal la matineu”.