VIDEO – Bogdan Stancu a inscris impotriva fostei sale formatii! Orduspor a condus cu 2-0 la pauza pe terenul lui Galatasarary

stancuBogdan Stancu a revenit cu Orduspor pe stadionul lui Galatasarary, formatiei care l-a dat afara. Orduspor a dat lovitura in prima repriza si a condus cu 2-0.

Selcuk a inscris un autogol incredibil in minutul 15, cand portarul i-a degajat in picior, iar minge s-a dus in poarta. Internationalul roman a insris in minutul 45, din penalty si a adus tacerea in randul suporterilor lui Galatasaray. Golul lui Bogdan Stancu l-a scos din minti pe Fatih Terim, care a fost cu greu linistit de cei din staff-ul sau.

Elevii lui Fatih Terim au reusit sa intoarca scorul in repriza a doua, in doar 20 de minute, cand au reusit sa inscrie de patru ori.