Insiders Guide To Your Own Virtual Bookkeeping Business

Insiders Guide To Your Own Virtual Bookkeeping Business 8″>UPDATE / Steaua a fost repartizata in grupa E  a Ligii Europa, alaturi de Stuttgart (Germania),  FC Copenhaga (Danemarca) si Molde (Norvegia). Tinand cont de adversarele sale si de faptul ca antrenorul „ros-albastrilor”, Laurentiu Reghecampf cunoaste foarte bine campionatul german, echipa din Ghencea poate incepe a visa la primavara europeana.

 

 

 

Iata cum se prezinta cele 12 grupe EL stabilite la Monaco:

Grupa A

Liverpool
Udinese
Young Boys
Anji

Grupa B

Atletico Madrid
Hapoel Tel-Aviv
Viktoria Plzen
Academica

Grupa C

Olympique Marseille
Fenerbahce
Borussia Mönchengladbach
AEL Limassol

Grupa D

Bordeaux
FC Brugge
Newcastle
Maritimo

Grupa E

Stuttgart
FC Copenhaga
STEAUA BUCURESTI
Molde

Grupa F

PSV Eindhoven
Napoli
Dnipro
AIK Stockolm

Grupa G

Sporting Lisabona
FC Basel
Genk
Videoton

Grupa H

Inter Milano
Rubin Kazan
Partizan Belgrad
Neftci

Grupa I

Lyon
Atlhetic Bilbao
Sparta Praga
Kiryat Shmona

Grupa J

Tottenham
Panathinaikos
Lazio
Maribor

Grupa K

Leverkusen
Metalist Harkov
Rosenborg
Rapid Viena

Grupa L

Twente
Hannover
Levante
Helsinborg

Iata cum au fost repartizate echipele, pe urne, inainte de extragerea la sorti:

URNA 1: Atletico Madrid (Spania), Inter (Italia), Liverpool (Anglia), Lyon (Franta), Marseille (Franta), Sporting Lisabona (Portugalia), PSV (Olanda), Tottenham (Anglia), Leverkusen (Germania), Bordeaux (Franta), Twente (Olanda) si Stuttgart (Germania);

URNA 2: Basel (Elvetia), Harkov (Ucraina), Panathinaikos (Grecia), Bilbao (Spania), Copenhaga (Danemarca), Fenerbahce (Turcia), Rubin (Rusia), Napoli (Italia), Udinese (Italia), Bruges (Belgia), Hapoel Tel-Aviv (Israel) si Hanovra (Germania);

URNA 3: Lazio (Italia), STEAUA, Sparta Praga (Cehia), Rosenborg (Norvegia), Newcastle (Anglia), Young Boys (Elvetia), Levante (Spania), Genk (Belgia), Monchengladbach (Germania), Partizan (Serbia), Plzen (Cehia) si Dnepr (Ucraina);

URNA 4: Helseingborg (Suedia), Maritimo (Portugalia), Rapid Viena (Austria), Academica (Portugalia), Anji (Rusia), Maribor (Slovenia), AIK Stockolm (Suedia), AEL Limassol (Cipru), Molde (Norvegia), Videoton (Ungaria), Shmona (Israel) si Neftchi Baku (Azerbaijan).

 

Etichetat cu: , , , ,
Postat în Liga Europa

Comenteeeezi?!!

LIGA 1 2017/18
Loc Echipa Pct. J +/-
1FCSB381824
2CFR Cluj371716
3CS U Craiova33179
4FC Botosani32189
5FC Viitorul291712
6Astra Giurgiu25176
7Dinamo Bucuresti24175
8CSM Poli Iasi2418-2
9ACS Poli Timisoara2318-11
10FC Voluntari2017-3
11Concordia Chiajna1717-4
12OSK Sf Gheorghe1117-20
13Gaz Metan Medias1017-23
14Juventus Bucuresti917-18