Programul Ligii I 2011-2012!

CLASAMENT

Pozitia Echipa Meciuri Victorii Egaluri Infrangeri Golaveraj Puncte Adevar
1 CFR Cluj 34 21 8 5 63-31 (32) 71 (+20)
2 FC Vaslui 34 22 4 8 58-29 (29) 70 (+19)
3 Steaua Bucuresti 34 19 9 6 47-26 (21) 66 (+15)
4 Rapid Bucuresti 34 18 10 6 54-29 (25) 64 (+13)
5 Dinamo Bucuresti 34 18 8 8 57-32 (25) 62 (+11)
6 Otelul Galati 34 15 7 12 34-29 (5) 52 (+1)
7 U Cluj 34 11 14 9 46-37 (9) 47 (-4)
8 Pandurii Tg Jiu 34 12 11 11 47-40 (7) 47 (-4)
9 FC Brasov 34 13 6 15 39-34 (5) 45 (-6)
10 Concordia Chiajna 34 13 6 15 42-52 (-10) 45 (-6)
11 Ceahlaul Piatra Neamt 34 11 9 14 36-46 (-10) 42 (-9)
12 Astra Ploiesti 34 11 8 15 36-43 (-7) 41 (-10)
13 Gaz Metan Medias 34 11 8 15 39-54 (-15) 41 (-10)
14 Petrolul Ploiesti 34 10 9 15 42-45 (-3) 39 (-12)
15 FCM Tg. Mures 34 8 11 15 34-47 (-13) 35 (-16)
16 Vointa Sibiu 34 8 8 18 24-45 (-21) 32 (-19)
17 Sportul Studentesc 34 6 12 16 33-55 (-22) 30 (-21)
18 Dacia Mioveni 34 2 6 26 20-77 (-57) 12 (-39)

Rezultate:

Etapa I – 22 iulie
CFR Cluj – Astra Ploiesti 2-0
Vointa Sibiu – Steaua Bucuresti 1-1
CS Mioveni – Universitatea Cluj 0-1
Rapid Bucuresti – FC Vaslui 3-0
Concordia Chiajna – Sportul Studentesc 1-2
Petrolul Ploiesti – Otelul Galati 2-1
Ceahlaul Piatra Neamt – Pandurii Targu Jiu 1-1
FC Brasov – Gaz Metan Medias 2-1
Dinamo Bucuresti – FCM Targu Mures 1-0

Etapa a II-a – 30 iulie

Sportul Studentesc – Ceahlaul Piatra Neamt 1-1
FCM Targu Mures – CFR Cluj 0-2
Universitatea Cluj – Rapid Bucuresti 2-0
SC Vaslui – Petrolul Ploiesti 0-0
Astra Ploiesti – Vointa Sibiu 0-1
Steaua Bucuresti – CS Mioveni 4-0
Gaz Metan Medias – Dinamo Bucuresti 0-5
Pandurii Targu Jiu – FC Brasov 2-1
Otelul Galati – Concordia Chiajna 0-0

Etapa a III-a

CFR Cluj – Gaz Metan Medias 0-2
CS Mioveni – Astra Ploiesti 0-1
Concordia Chiajna – FC Vaslui 0-3
Petrolul Ploiesti – Rapid Bucuresti 0-1
Dinamo Bucuresti – Pandurii Targu Jiu 2-0
Vointa Sibiu – FCM Targu Mures 1-1
Ceahlaul Piatra Neamt – Otelul Galati 0-2
FC Brasov – Sportul Studentesc 1-0
Steaua Bucuresti – Universitatea Cluj 2-1

Etapa a IV-a:
Vineri, 19 august:
FCM Targu Mures – CS Mioveni 2-0
Sambata, 20 august:
Otelul Galati – FC Brasov 1-0
Universitatea Cluj – Petrolul Ploiesti 3-2
Duminica, 21 august:
Sportul Studentesc – Dinamo Bucuresti 0-2
Rapid Bucuresti – Concordia Chiajna 2-0
SC Vaslui – Ceahlaul Piatra Neamt 1-2
Astra Ploiesti – Steaua Bucuresti 2-1
Luni, 22 august:
Gaz Metan Medias – Vointa Sibiu 3-0
Pandurii Targu Jiu – CFR Cluj 2-0

Etapa a V-a

Vineri, 26 august
CFR Cluj – Sportul Studentesc 6-1
Sambata, 27 august:
Vointa Sibiu – Pandurii Targu Jiu 0-0
Astra Ploiesti – Universitatea Cluj 0-0
Duminica, 28 august:
FC Brasov – SC Vaslui 1-2
Ceahlaul Piatra Neamt – Rapid Bucuresti 1-2
Dinamo Bucuresti – Otelul Galati 2-1
Steaua Bucuresti – FCM Targu Mures 2-0
Luni, 29 august:
Concordia Chiajna – Petrolul Ploiesti 0-2
CS Mioveni – Gaz Metan Medias 4-2

Etapa VI-a
Vineri, 9 septembrie
FCM Targu Mures – Astra Ploiesti 2-2
Otelul Galati – CFR Cluj 0-4
Sambata, 10 septembrie:
Rapid Bucuresti – FC Brasov 1-1
Gaz Metan Medias – Steaua Bucuresti 3-0
Duminica, 11 septembrie:
Sportul Studentesc – Vointa Sibiu 2-2
Universitatea Cluj – Concordia Chiajna 1-0
SC Vaslui – Dinamo Bucuresti 3-1
Luni, 12 septembrie:
Petrolul Ploiesti – Ceahlaul Piatra Neamt 0-1
Pandurii Targu Jiu – CS Mioveni 5-1

Etapa a VII-a
Vineri, 16 august
CS Mioveni – Sportul Studentesc 2-1
Ceahlaul Piatra Neamt – Concordia Chiajna 0-0
Sambata, 17 august:
Vointa Sibiu – Otelul Galati 0-1
Astra Ploiesti – Gaz Metan Medias 2-0
FC Brasov – Petrolul Ploiesti 1-0
Duminica, 18 august:
Steaua Bucuresti – Pandurii Targu Jiu 1-2
Dinamo Bucuresti – Rapid Bucuresti 0-0
Luni, 19 august:
FCM Targu Mures – Universitatea Cluj 1-1
CFR Cluj – SC Vaslui 2-0

Etapa a VIII-a

Vineri, 23 septembrie:

Concordia Chiajna – FC Brasov 2-1
Otelul Galati – CS Mioveni 0-0
Sambata, 24 septembrie:
Universitatea Cluj – Ceahlaul Piatra Neamt 1-0
Rapid Bucuresti – CFR Cluj 1-1
Duminica, 25 septembrie:
Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 0-0
SC Vaslui – Vointa Sibiu 2-0
Petrolul Ploiesti – Dinamo Bucuresti 1-5
Luni, 26 septembrie:
Pandurii Targu Jiu – Astra Ploiesti 1-2
Gaz Metan Medias – FCM Targu Mures 2-1

Etapa a IX-a
Vineri, 30 septembrie:
Astra Ploiesti – Sportul Studentesc 2-2
FCM Targu Mures – Pandurii Targu Jiu 3-3
Sambata, 1 octombrie:
Gaz Metan Medias – Universitatea Cluj 2-5
Dinamo Bucuresti – Concordia Chiajna 2-0
Duminica, 2 octombrie:
Vointa Sibiu – Rapid Bucuresti 0-1
CFR Cluj – Petrolul Ploiesti 1-1
Steaua Bucuresti – Otelul Galati 2-1
Luni, 3 octombrie:
FC Brasov – Ceahlaul Piatra Neamt 1-1
CS Mioveni – FC Vaslui 0-5

Etapa a X-a

Vineri, 14 octombrie:
Rapid Bucuresti – CS Mioveni 4-0
Otelul Galati – Astra Ploiesti 1-1
Sambata, 15 octombrie:
Sportul Studentesc – FCM Targu Mures 1-1
Petrolul Ploiesti – Vointa Sibiu 4-1
Concordia Chiajna – CFR Cluj 0-4
Duminica, 16 octombrie:
Universitatea Cluj – FC Brasov 1-0
SC Vaslui – Steaua Bucuresti 0-0
Luni, 17 octombrie:
Pandurii Targu Jiu – Gaz Metan Medias 1-0
Ceahlaul Piatra Neamt – Dinamo Bucuresti 0-5

Etapa a XI-a

Vineri, 21 octombrie:
Gaz Metan Medias – Sportul Studentesc 3-1
Pandurii Targu Jiu – Universitatea Cluj 1-0
Sambata, 22 octombrie:
Vointa Sibiu – Concordia Chiajna 1-0
CFR Cluj – Ceahlaul Piatra Neamt 2-1
FCM Targu Mures – Otelul Galati 1-2
Duminica, 23 octombrie:
CS Mioveni – Petrolul Ploiesti 0-0
Dinamo Bucuresti – FC Brasov 0-0
Luni, 24 octombrie:
Astra Ploiesti – SC Vaslui 1-0
Steaua Bucuresti – Rapid Bucuresti 0-0

Etapa a XII-a

Otelul Galati – Gaz Metan Medias 1-0
Ceahlaul Piatra Neamt – Vointa Sibiu 2-1
Universitatea Cluj – Dinamo Bucuresti 0-0
Rapid Bucuresti – Astra Ploiesti 3-2
Concordia Chiajna – CS Mioveni 3-1
Petrolul Ploiesti – Steaua Bucuresti 0-2 (suspendat)
FC Brasov – CFR Cluj 1-2
FC Vaslui – FCM Targu Mures 4-0
Sportul Studentesc – Pandurii Targu Jiu 0-0

Etapa a XIII-a
Vineri:
CS Mioveni – Ceahlaul Piatra Neamt 1-2
Sambata:
Vointa Sibiu – FC Brasov 2-1
Astra Ploiesti – Petrolul Ploiesti 1-1
CFR Cluj – Dinamo Bucuresti 2-3
Duminica:
Sportul Studentesc – Universitatea Cluj 2-4
Pandurii Targu Jiu – Otelul Galati 0-1
Steaua Bucuresti – Concordia Chiajna 2-1
Luni:
Gaz Metan Medias – FC Vaslui 1-1
FCM Targu Mures – Rapid Bucuresti 0-2

Etapa a XIV-a
Vineri, 18 noiembrie:
Petrolul Ploiesti – FCM Targu Mures 0-1
Otelul Galati – Sportul Studentesc 1-0
Sambata, 19 noiembrie:
FC Brasov – CS Mioveni 4-0
Dinamo Bucuresti – Vointa Sibiu 1-0
CFR Cluj – Universitatea Cluj 3-1
Duminica, 20 noiembrie:
SC Vaslui – Pandurii Targu Jiu 3-2
Ceahlaul Piatra Neamt – Steaua Bucuresti 1-0
Luni, 21 noiembrie:
Rapid Bucuresti – Gaz Metan Medias 5-3
Concordia Chiajna – Astra Ploiesti 0-1

Etapa a XV-a

Vineri, 25 noiembrie:
Astra Ploiesti – Ceahlaul Piatra Neamt 0-0
Sambata, 26 noiembrie:
Sportul Studentesc – SC Vaslui 1-0
Pandurii Targu Jiu – Rapid Bucuresti 3-0
Steaua Bucuresti – FC Brasov 1-0
Duminica, 27 noiembrie:
Vointa Sibiu – CFR Cluj 0-1
Universitatea Cluj – Otelul Galati 1-1
CS Mioveni – Dinamo Bucuresti 0-1
Luni, 28 noiembrie:
FCM Targu Mures – Concordia Chiajna 3-0
Gaz Metan Medias – Petrolul Ploiesti 0-1

Etapa a XVI-a

Vineri, 2 decembrie:
CFR Cluj – CS Mioveni 3-0
Sambata, 3 decembrie:
Vointa Sibiu – Universitatea Cluj 0-0
FC Brasov – Astra Ploiesti 2-0
Petrolul Ploiesti – Pandurii Targu Jiu 0-0
Duminica, 4 decembrie:
Ceahlaul Piatra Neamt – FCM Targu Mures 1-1
Concordia Chiajna – Gaz Metan Medias 0-0
SC Vaslui – Otelul Galati 1-0
Rapid Bucuresti – Sportul Studentesc 2-0
Luni, 5 decembrie:
Dinamo Bucuresti – Steaua Bucuresti 1-3

Etapa a XVII-a

Vineri, 9 decembrie:
FCM Targu Mures – FC Brasov 0-0
Sambata, 10 decembrie:
Universitatea Cluj – SC Vaslui 0-1
Steaua Bucuresti – CFR Cluj 1-1
Duminica, 11 decembrie:
Sportul Studentesc – Petrolul Ploiesti 1-1
CS Mioveni – Vointa Sibiu 1-2
Otelul Galati – Rapid Bucuresti 2-0
Astra Ploiesti – Dinamo Bucuresti 0-0
Luni, 12 decembrie:
Gaz Metan Medias – Ceahlaul Piatra Neamt 3-1
Pandurii Targu Jiu – Concordia Chiajna 5-2

Etapa a XVIII-a:

Vineri, 16 decembrie: 
Gaz Metan Medias – FC Brasov 1-1
Sambata, 17 decembrie:
Sportul Studentesc – Concordia Chiajna 2-2
Astra Ploiesti – CFR Cluj 0-1
FCM Targu Mures – Dinamo Bucuresti 0-1
Duminica, 18 decembrie:
Pandurii Targu Jiu – Ceahlaul Piatra Neamt 1-1
Universitatea Cluj – CS Mioveni 2-2
Otelul Galati – Petrolul Ploiesti 1-0
Luni, 19 decembrie:
Steaua Bucuresti – Vointa Sibiu 1-0
Marti, 20 decembrie:
SC Vaslui – Rapid Bucuresti 2-3

Etapa a XIX-a:

Vineri, 2 martie
FC Brasov – Pandurii Targu Jiu 2-1
CFR Cluj – FCM Targu Mures 1-0
Sambata, 3 martie
Vointa Sibiu – Astra Ploiesti 1-0
Rapid Bucuresti – Universitatea Cluj 1-1
Dinamo Bucuresti – Gaz Metan Medias 2-0
Duminica, 4 martie
Petrolul Ploiesti – SC Vaslui 1-2
CS Mioveni – Steaua Bucuresti 0-1
Luni, 5 martie
Ceahlaul Piatra Neamt – Sportul Studentesc 1-2
Concordia Chiajna – Otelul Galati 1-0

Etapa a XX-a:

SC Vaslui – Concordia Chiajna 4-0
Gaz Metan Medias – CFR Cluj 1-1
Otelul Galati – Ceahlaul Piatra Neamt 0-0
Pandurii Targu Jiu – Dinamo Bucuresti 2-2
Sportul Studentesc – FC Brasov 2-1
FCM Targu Mures – Vointa Sibiu 0-0
Rapid Bucuresti – Petrolul Ploiesti 2-0
Universitatea Cluj – Steaua Bucuresti 0-1
Astra Ploiesti – CS Mioveni  3-1

Etapa a XXI-a:

Concordia Chiajna – Rapid Bucuresti 1-0
CS Mioveni – FCM Targu Mures 0-0
Vointa Sibiu – Gaz Metan Medias 0-2
CFR Cluj – Pandurii Targu Jiu 2-0
Petrolul Ploiesti – Universitatea Cluj 2-2
Dinamo Bucuresti – Sportul Studentesc 1-3
FC Brasov – Otelul Galati 0-2
Steaua Bucuresti – Astra Ploiesti 2-1
Ceahlaul Piatra Neamt – SC Vaslui 1-3

Etapa a XXII-a

Gaz Metan Medias – CS Mioveni 1-1
Pandurii Targu Jiu – Vointa Sibiu 0-0
Sportul Studentesc – CFR Cluj 1-1
Petrolul Ploiesti – Concordia Chiajna 3-4
Universitatea Cluj – Astra Ploiesti 3-1
Otelul Galati – Dinamo Bucuresti 1-1
Rapid Bucuresti – Ceahlaul Piatra Neamt 1-2
SC Vaslui – FC Brasov 0-1
FCM Targu Mures – Steaua Bucuresti 1-0

Etapa a XXIII-a

Vineri 23 martie
CS Mioveni – Pandurii 0-2
Sambata 24 martie
Concordia – „U” Cluj 0-0
Duminica, 25 martie
Vointa Sibiu – Sportul 1-0
Astra Ploiesti – FCM Targu Mures 0-2
FC Brasov – Rapid 1-0
Dinamo – FC Vaslui 0-1
Luni, 26 martie
Ceahlaul Piatra Neamt – Petrolul Ploiesti 2-1
CFR Cluj – Otelul 2-0
Steaua – Gaz Metan Medias 0-0

Etapa a XXIV-a

Vineri, 30 martie:
Otelul Galati – Vointa Sibiu 3-0
Sambata, 31 martie:
Sportul Studentesc – CS Mioveni 0-0
Petrolul Ploiesti – FC Brasov 2-0
Pandurii Targu Jiu – Steaua Bucuresti 1-1
Duminica, 1 aprilie:
Gaz Metan Medias – Astra Ploiesti 0-0
Rapid Bucuresti – Dinamo Bucuresti 0-0
Luni, 2 aprilie:
Concordia Chiajna – Ceahlaul Piatra Neamt 2-0
Universitatea Cluj – FCM Targu Mures 3-1
SC Vaslui – CFR Cluj 1-1

Etapa a XXV-a

Vineri, 06 aprilie:
FCM Targu Mures – Gaz Metan Medias 1-0
Sambata, 07 aprilie:
Vointa Sibiu – SC Vaslui 3-0
Dinamo Bucuresti – Petrolul Ploiesti 1-3
CFR Cluj – Rapid Bucuresti 0-5
Duminica, 08 aprilie:
Astra Ploiesti – Pandurii Targu Jiu 2-0
Ceahlaul Piatra Neamt – Universitatea Cluj 1-1
Steaua Bucuresti – Sportul Studentesc 4-1
Luni, 09 aprilie:
FC Brasov – Concordia Chiajna 2-3
CS Mioveni – Otelul Galati 1-2

Etapa a XXVI-a

Vineri, 13 aprilie:
Ceahlaul Piatra Neamt – FC Brasov 1-0
Petrolul Ploiesti – CFR Cluj 1-1
Sambata, 14 aprilie:
Sportul Studentesc – Astra Ploiesti 0-4
Pandurii Targu Jiu – FCM Targu Mures 2-0
Otelul Galati – Steaua Bucuresti 1-2
Duminica, 15 aprilie:
SC Vaslui – CS Mioveni 3-0
Rapid Bucuresti – Vointa Sibiu 3-0
Luni, 16 aprilie:
Universitatea Cluj – Gaz Metan Medias 3-0
Concordia Chiajna – Dinamo Bucuresti 0-2

Etapa a XXVII-a

Vineri, 20 aprilie:
Astra Ploiesti – Otelul Galati 3-1
Steaua Bucuresti – SC Vaslui 0-1
Sambata, 21 aprilie:
CS Mioveni – Rapid Bucuresti 1-2
Duminica, 22 aprilie:
Vointa Sibiu – Petrolul Ploiesti 1-1
CFR Cluj – Concordia Chiajna 2-4
Dinamo Bucuresti – Ceahlaul Piatra Neamt 3-2
Luni, 23 aprilie:
Gaz Metan Medias – Pandurii Targu Jiu 3-2
FC Brasov – Universitatea Cluj 1-1
FCM Targu Mures – Sportul 2-1

Etapa a XXVIII-a

 Vineri, 27 aprilie:
Concordia Chiajna – Vointa Sibiu 2-0
FC Brasov – Dinamo Bucuresti 2-0
Sambata, 28 aprilie:
Sportul Studentesc – Gaz Metan Medias 1-2
Universitatea Cluj – Pandurii Targu Jiu 0-1
SC Vaslui – Astra Ploiesti 2-1
Ceahlaul Piatra Neamt – CFR Cluj 0-2
Duminica, 29 aprilie:
Otelul Galati – FCM Targu Mures – 0-0
Rapid Bucuresti – Steaua Bucuresti – 1-1
Luni, 30 aprilie:
Petrolul Ploiesti – CS Mioveni 3-1

Etapa a XXIX-a:

Marti, 1 mai:
Vointa Sibiu – Ceahlaul Piatra Neamt 1-2
Pandurii Targu Jiu – Sportul Studentesc 1-1
CFR Cluj – FC Brasov 1-0
Miercuri, 2 mai:
FCM Targu Mures – SC Vaslui 2-3
Astra Ploiesti – Rapid Bucuresti 0-1
Dinamo Bucuresti – Universitatea Cluj 2-2
Joi, 3 mai:
CS Mioveni – Concordia Chiajna 1-3
Steaua Bucuresti – Petrolul Ploiesti 2-1
Gaz Metan Medias – Otelul Galati 1-0

 Etapa a XXX-a:

Vineri, 4 mai:
FC Brasov – Vointa Sibiu 3-0
Sambata, 5 mai:
Universitatea Cluj – Sportul Studentesc 1-1
Dinamo Bucuresti – CFR Cluj 0-1
Duminica, 6 mai:
Ceahlaul Piatra Neamt – CS Mioveni 2-0
Otelul Galati – Pandurii Targu Jiu 2-1
Petrolul Ploiesti – Astra Ploiesti 3-1
Rapid Bucuresti – FCM Targu Mures 1-1
Luni, 7 mai:
Concordia Chiajna – Steaua Bucuresti 0-2
SC Vaslui – Gaz Metan Medias 4-0

Etapa a XXXI-a

 Marti, 8 mai:
Vointa Sibiu – Dinamo Bucuresti 0-1
Universitatea Cluj – CFR Cluj – intrerupt la scorul de 0-1
Rejucare Universitatea Cluj – CFR Cluj 2-3 (18 mai 2012)
Miercuri, 9 mai:
CS Mioveni – FC Brasov 0-1
Sportul Studentesc – Otelul Galati 0-2
Joi, 10 mai:
Astra Ploiesti – Concordia Chiajna 0-2
FCM Targu Mures – Petrolul Ploiesti 1-2
Pandurii Targu Jiu – SC Vaslui 1-2
Gaz Metan Medias – Rapid Bucuresti 2-2
Steaua Bucuresti – Ceahlaul Piatra Neamt 1-0

Etapa a XXXII-a:

Vineri, 11 mai:
CFR Cluj – Vointa Sibiu 2-1
Sambata, 12 mai:
Otelul Galati – Universitatea Cluj 2-0
Dinamo Bucuresti – CS Mioveni 4-1
Duminica, 13 mai:
Petrolul Ploiesti – Gaz Metan Medias 4-0
Concordia Chiajna – FCM Targu Mures 4-1
Rapid Bucuresti – Pandurii Targu Jiu 2-2
SC Vaslui – Sportul Studentesc 1-0
FC Brasov – Steaua Bucuresti 1-2
Luni, 14 mai:
Ceahlaul Piatra Neamt – Astra Ploiesti 1-2

Etapa a XXXIII-a

Marti, 15 mai:
Universitatea Cluj – Vointa Sibiu 3-1
CS Mioveni – CFR Cluj 0-5
Miercuri, 16 mai:
Gaz Metan Medias – Concordia Chiajna 1-0
Sportul Studentesc – Rapid Bucuresti 0-2
Otelul Galati – SC Vaslui 1-2
Joi, 17 mai:
FCM Targu Mures – Ceahlaul Piatra Neamt 4-3
Astra Ploiesti – FC Brasov 1-4
Pandurii Targu Jiu – Petrolul Ploiesti 1-0
Steaua Bucuresti – Dinamo Bucuresti 3-2

Vineri, 18 mai:
Universitatea Cluj – CFR Cluj 2-3 (rejucare din etapa a XXXI-a)

Etapa a XXXIV

Vineri, 18 mai
Vointa Sibiu – CS Mioveni 3-1
Sambata, 19 mai
Concordia Chiajna – Pandurii Tg. Jiu 3 -1
Duminica, 20 mai
Dinamo Bucuresti –  Astra Ploiesti 3-0
Rapid Bucuresti – Otelul Galati 1-0
CFR Cluj – Steaua Bucuresti 1-1
FC Vaslui –  „U” Cluj 1-0

 Etapa a XXXIV-a

Vineri, 18 mai:
Vointa Sibiu – CS Mioveni 3-1
Sambata, 19 mai:
Concordia Chiajna – Pandurii Targu Jiu 2-1
Duminica, 20 mai:
Dinamo Bucuresti – Astra Ploiesti 3-0
Rapid Bucuresti – Otelul Galati 1-0
CFR Cluj – Steaua Bucuresti 1-1
SC Vaslui – Universitatea Cluj 1-0
Luni, 21 mai:
Petrolul Ploiesti – Sportul Studentesc 0-3
FC Brasov – FCM Targu Mures 2-1
Ceahlaul Piatra Neamt – Gaz Metan Medias 2-0

Postat în Liga 1

Comenteeeezi?!!

1 Ping-uri/Trackback-uri pentru "Programul Ligii I 2011-2012!"
  1. […] Romaniei luni, martie 19, 2012 4:56 pm, a consemnat: Vlad Georgescu 0 | LIGA […]

Liga I 2018/19
Loc Echipa Pct. J +/-
1FCSB211113
2CFR Cluj20115
3Gaz Metan Medias2011-1
4FC Viitorul19111
5Astra Giurgiu17116
6U Craiova 194816118
7Sepsi Sfantu Gheorghe16114
8Dunarea Calarasi1411-1
9Poli Iasi1411-5
10Concordia Chiajna1411-5
11FC Botosani12110
12Dinamo Bucuresti1111-7
13AFC Hermannstadt811-5
14FC Voluntari511-13