VIDEO Razvan Marin, gol inscris in victoria din ultima etapa a play-off-ului belgian

Razvan Marin a inscris pentru Standard Liege in ultima etapa a play-off-ului din Belgia, disputata pe teren propriu, contra formatiei Lierse.

Scorul a fost deschis in minutul 23 de catre Sa Orlando, care a dus-o pe Standard Liege in avantaj la vestiare.

In partea secunda a jocului, cele doua echipe nu au mai reusit sa inscrie pana in ultimul minut, cand Razvan Marin l-a invins pe portarul advers si a stabilit scorul acestei partide, 2-0 pentru Standard Liege.

Romanul a fost rezerva si a fost introdus in teren in minutul 78, in locul lui Cisse.

Standard Liege se afla pe locul 4 in grupa pentru Europa League, avand 14 puncte.