REZULTATE / Etapele 9 (seriile 1, 3 si 5) si 10 (seriile 2 si 4) din Liga 3. Modelu a dat 14 goluri, Popesti Leordeni a pierdut meciul la masa verde

Liga-3-MiroslavaPROGRAM:

SERIA I – etapa 10:
Vineri, 28 octombrie:
Aerostar Bacau – CSM Roman 2-0
Sambata, 29 octombrie:
Sporting Liesti – Atletico Vaslui 1-0
Olimpic Cetate Rasnov – Stiinta Miroslava 3-0
Sportul Chiscani – CSM Pascani 0-1
Metalosport Galati – AFC Harman 1-4
Avantul Valea Marului – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2-4
AFC Odorheiu Secuiesc – Olimpia Ramnicu Sarat 2-0
SC Bacau sta.

SERIA A II-A – etapa 9:
Vineri, 28 octombrie:
Viitorul Domnesti – CS Tunari 1-0
Metaloglobus Bucuresti – Petrolistul Boldesti 4-2
Sambata, 29 octombrie:
Inainte Modelu – Arsenal Malu 14-1
Delta Dobrogea Tulcea – Viitorul Constanta II 3-1
SC Popesti Leordeni – Unirea Slobozia 0-3 (la masa verde: Gazdele nu au putut asigura asistenta medicala la meci. Ambulanta care a fost rezervata nu a ajuns la meci, iar cea care trebuia sa o inlocuiasca nu avea parafele solicitate de catre observator)
Axiopolis Sport Cernavoda – CSM Oltenita 3-2
Marti, 8 noiembrie
Dinamo Bucuresti II – AFC Astra II

SERIA A III-A – etapa 10:
Vineri, 28 octombrie:
SCM Pitesti – Concordia Chiajna II 2-1
ACSO Filiasi – Flacara Moreni 1-0
Sambata, 29 octombrie
FC Aninoasa – Urban Titu 4-0
Steaua Bucuresti II – CS Mioveni II 1-0
FCM Alexandria – ACS Sirineasa 2-0
CS Podari – FC Voluntari II 1-2
Sporting Rosiori – CS U Craiova II 1-0
Atletic Bradu sta.

SERIA A IV-A – etapa 9:
Vineri, 28 octombrie:
Millenium Giarmata – Pandurii Targu Jiu II 2-1
Unirea 1924 Alba Iulia – Ripensia Timisoara 0-1
ACS Poli Timisoara II – National Sebis 0-1
Sambata, 29 octombrie
CNS Cetate Deva – UTA Batrana Doamna II 1-0
Industria Galda – Performanta Ighiu 0-0
Gloria Lunca Teuz Cermei – CSM Scolar Resita 0-2
Duminica, 30 Octombrie
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CSM Lugoj 1-1

SERIA A V-A – etapa 10:
Vineri, 28 octombrie:
FC Zalau – CS Osorhei 1-0
Gaz Metan Medias II – CS Iernut 5-1
FC Bistrita – Viitorul Ulmeni 1-5
Sambata, 29 Octombrie
ACS Comuna Recea – Unirea Jucu 0-0
AFC Hermannstadt – Metalurgistul Cugir 3-1
Recolta Dorolt – Avantul Reghin 1-0
Unirea Dej – ASA Targu Mures II 1-0
Sanatatea Cluj sta.

Etichetat cu: , , , ,
Postat în FOTBAL INTERN, Liga III

Comenteeeezi?!!

Comentati exclusiv pe SPTFM.ro...

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

*

Liga 1 2016/17

Loc Echipa Pct. J +/-
1FC Steaua Bucuresti34189
2CS U Craiova33188
3FC Viitorul33185
4Gaz Metan Medias31186
5CFR Cluj291816
6Dinamo Bucuresti291810
7FC Botosani25186
8Pandurii Tg. Jiu2418-2
9FC Voluntari2218-1
10Astra Giurgiu2018-8
11CSMS Iasi1618-6
12Concordia Chiajna1618-13
13ASA Tg. Mures618-17
14ACS Poli Timisoara418-13