LIVESCORE / Etapa intermediara in trei dintre cele cinci serii ale Ligii a III-a. Programul

liga-3-steauaMarti si miercuri se vor disputa meciurile etapei a 8-a a Ligii 3 doar in seriile care au in componenta cate 15 echipe. Astfel, in cele doua zile, de la ora 15:00, sunt programate a se disputa partide din cadrul seriilor I, III si V. Majoritatea sunt programate marti, doar cinci meciuri urmand a se disputa in cursul zilei de 19 octombrie.

Iata programul etapei intermediare si clasamentele la zi:

SERIA IVEZI CLASAMENT

18 octombrie, ora 15:00

SC Bacau – CSM Roman 1-2
Aerostar Bacau – Stiinta Miroslava 1-0
Sporting Liesti – CSM Pascani 2-1
Olimpic Cetate Rasnov – AFC Harman 0-1
Sportul Chiscani – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 0-1
Metalosport Galati – AFC Odorheiu Secuiesc 1-0
Olimpia Ramnicu Sarat – Avantul Valea Marului 2-0
Metalosport sta

SERIA A III-AVEZI CLASAMENT

18 octombrie, ora 15:00

Concordia Chiajna II – Urban Titu 2-1
SCM Pitesti – Atletic Bradu 5-2
FC Aninoasa – CS Mioveni II 3-3
FC Steaua Bucuresti II – FC Voluntari II 1-0
CS U Craiova II – ACSO Filiasi 0-2

19 octombrie, ora 15:00

FCM Alexandria – Flacara Moreni 2-2
CS Podari – Sporting Rosiori 1-3
ACS Sirineasa sta

SERIA A V-AVEZI CLASAMENT

18 octombrie, ora 15:00

ACS Comuna Recea – CS Osorhei 2-1
Sanatatea Cluj – Metalurgistul Cugir 1-4
FC Zalau – CS Iernut 5-0
ASA Targu Mures II – FC Bistrita 3-2

19 octombrie, ora 15:00

AFC Hermannstadt – Avantul Reghin 2-1
Gaz Metan Medias II – Viitorul Ulmeni 2-1
Recolta Dorolt – Unirea Dej 2-2
Unirea Jucu sta

Etichetat cu: , , , , ,
Postat în FOTBAL INTERN, Liga III

Comenteeeezi?!!

Liga 1, play-off 2017
Loc Echipa Pct. J +/-
1FCSB44108
2FC Viitorul44104
3Dinamo Bucuresti40107
4CFR Cluj3310-6
5CS U Craiova3110-6
6Astra Giurgiu2710-7
Liga 1, play-out 2017
Loc Echipa Pct. J +/-
1CSM Poli Iasi431410
2Gaz Metan Medias39146
3FC Voluntari37142
4FC Botosani33142
5Concordia Chiajna2914-4
6ACS Poli Timisoara27142
7Pandurii Tg Jiu II2714-5
8ASA Tg. Mures1414-13