REZULTATE / Liga 3, etapa a saptea. 8 goluri in Millenium Giarmata – ACS Poli II. Un meci de sambata a fost amanat

Liga-3-MiroslavaREZULTATE:

SERIA 1:
Vineri, 14 Octombrie:
CSM Roman – Olimpia Ramnicu Sarat 2-0
Atletico Vaslui – SC Bacau 4-2
CSM Pascani – Aerostar Bacau 0-4
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – Olimpic Cetate Rasnov 2-1
Sambata, 15 Octombrie:
AFC Harman – Sporting Liesti 4-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Sportul Chiscani 4-1
Avantul Valea Marului – Metalosport Galati VA FI REPROGRAMAT
Stiinta Miroslava sta.

SERIA 2:
Vineri, 14 Octombrie:
Metaloglobus Bucuresti – Viitorul Domnesti 1-0
Dinamo Bucuresti II – Petrolistul Boldesti 2-0
Inainte Modelu – AFC Astra II 0-0
Sambata, 15 Octombrie:
Delta Dobrogea Tulcea – CS Tunari 1-2
SC Popesti Leordeni – Viitorul Constanta II 2-1
Axiopolis Sport Cernavoda – Arsenal Malu 4-1
CSM Oltenita – Unirea Slobozia 2-3

SERIA 3:
Vineri, 14 Octombrie:
Atletic Bradu – Concordia Chiajna II 0-2
CS Mioveni II – SCM Pitesti 0-3
ACS Sirineasa – FC Aninoasa 1-0
ACSO Filiasi – CS Podari 0-0
Sambata, 15 Octombrie:
Urban Titu – CS U Craiova II 5-0
Flacara Moreni – Steaua Bucuresti II 3-1
Sporting Rosiori – FCM Alexandria 2-1
FC Voluntari II sta.

SERIA 4:
Vineri, 14 Octombrie:
Millenium Giarmata – ACS Poli Timisoara II 4-4
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – National Sebis 2-1
Unirea 1924 Alba Iulia – Performanta Ighiu 0-2
CNS Cetate Deva – Ripensia Timisoara 0-0
Sambata, 15 Octombrie:
Industria Galda – Pandurii Targu Jiu II 4-1
Gloria Lunca Teuz Cermei – CSM Lugoj 1-2
UTA Batrana Doamna II – CSM Scolar Resita 0-3

SERIA 5:
Vineri, 14 Octombrie:
CS Osorhei – Unirea Jucu 0-2
Metalurgistul Cugir – ACS Comuna Recea 3-3
FC Bistrita – Recolta Dorolt 2-1
Sambata, 15 Octombrie:
CS Iernut – Sanatatea Cluj 0-3
Avantul Reghin – FC Zalau 0-2
Viitorul Ulmeni – AFC Hermannstadt 1-3
Unirea Dej – Gaz Metan Medias II 0-0
ASA Tg Mures II sta.

Etichetat cu: , , ,
Postat în FOTBAL INTERN, Liga 3

Comenteeeezi?!!

LIGA 1 2017/18
Loc Echipa Pct. J +/-
1CFR Cluj251013
2CS U Craiova22118
3Astra Giurgiu21109
4FCSB21109
5FC Botosani20116
6ACS Poli Timisoara17110
7Dinamo Bucuresti16105
8FC Voluntari1411-2
9CSM Poli Iasi1411-2
10FC Viitorul1110-3
11OSK Sf Gheorghe1011-9
12Concordia Chiajna510-6
13Gaz Metan Medias410-17
14Juventus Bucuresti310-11