UPDATE – Final4-ul Champions League / CSM Bucuresti s-a calificat in FINALA dupa o victorie fara probleme in fata lui Vardar. Adversara de maine va fi Gyor

final-fourUPDATE / CSM Bucuresti a castigat cu 27-21 semifinala cu Vardar Skopje si merge in finala Ligii Campionilor. Adversara campioanei Romaniei va fi Gyor!

UPDATE / CSM Bucuresti e din ce in ce mai aproape de finala Ligii Campionilor! Conduce cu 22-14, in minutul 48 al meciului cu Vardar. In urma cu scurt timp a avut si un avans de 11 goluri.

UPDATE / CSM Bucuresti o conduce pe Vardar Skopje cu cinci goluri, la pauza, 14-9, dupa ce a avut un avans si de sapte goluri, la un moment dat.

UPDATE / Incepe meciul dintre CSM Bucuresti si Vardar Skopje!

UPDATE / Gyor este prima finalista a acestui sezon. Formatia maghiara a castigat cu 21-20 semifinala disputata impotriva detinatoarei trofeului, Buducnost.

UPDATE / Gyor o conduce pe Buducnost cu 11-8, la pauza.

UPDATE / A inceput meciul dintre Buducnost si Gyor.

In acest weekend va avea loc, la Budapesta, final four-ul Ligii Campionilor la handbal feminin. Printre cele patru echipe participante se numara si CSM Bucuresti, care urmeaza sa joace impotriva lui Vardar Skopje, in a doua semifinala, conform programarii, de la ora 18:45.

Cealalata semifinala, ZRK Buducnost – Gyori Audi ETO, va incepe la ora 16:15.