Ionut Negoita n-a mai rezistat si a plecat de la stadion inaintea golului doi al lui Dinamo!

NegoitaGolurile lui Chipciu si Tanase din finalul primei reprize, goluri care au dus scorul la un incredibil 4-1 pentru Steaua, in semifinala Cupei, l-au facut pe Ionut Negoita sa plece de la stadion, la 5 minute dupa inceputul reprizei secunde!

Avem o echipa cu jucatori foarte tineri, vom vedea ce vom face„, a declarat patronul lui Dinamo la iesirea de pe National Arena, conform Digisport.ro.

In prima repriza, pentru Steaua, au mai marcat Latovlevici, minitul 22 si Varela, minutul 40, respectiv Rotariu, in minutul 32. In repriza secunda, Lazar, in minutul 52 si Keseru, in minutul 77, au stabilit scorul final, 5-2 si Steaua este aproape sigur in finala Cupei.