Clasament Liga 3

CLASAMENT LIGA 3 – ETAPA 22

SERIA I

Clasament la finele sezonului regulat:

1. Kosarom Paşcani 36
2. FCM Dorohoi 36
3. SCM Petrotub Roman 35
4. Ştiinţa Miroslava 35
5. Cetatea Târgu Neamţ 35
6. Bucovina Pojorâta 31
7. CSM Moineşti 28
8. Ceahlăul II Piatra Neamţ 26
9. Sporting Suceava 16
10. Bucovina Rădăuţi 15
11. Aerostar Bacău 14
12. FCM Bacău 0

Clasament play-off

1. FCM Dorohoi 40
2. SCM Petrotub Roman 32
3. Ştiinţa Miroslava 26
4. Cetatea Târgu Neamţ 25
5. Kosarom Paşcani 24
6. Bucovina Pojorâta 17

Clasament play-out

1. Aerostar Bacău 30
2. CSM Moineşti 27
3. Ceahlăul II Piatra Neamţ 25
4. Bucovina Rădăuţi 21
5. Sporting Suceava 13

 Etapa 10, vineri 6 iunie

Bucovina Pojorata – Stiinta Miroslava 0-1
FCM Dorohoi – Kosarom Pascani 3-2
SCM Petrotub Roman – Cetatea Targu Neamt 1-3
Ceahlaul II Piatra Neamt – Aerostar Bacau 5-1
CSM Moinesti – Bucovina Radauti 1-0
Sporting Suceava sta.

Etapa 9, vineri 30.05.2013

Cetatea Tg. Neamt – Bucovina Pojorata 0-1
Kosarom Pascani – SCM Petrotub Roman 3-0
Stiinta Miroslava – FCM Dorohoi 0-1
Bucovina Radauti – FCM Bacau
Aerostar BAcau – CSM Moinesti 2-0
Sporting Suceava – Ceahlaul II P. Neamt 2-3

ETAPA 8
Bucovina Pojorata – FCM Dorohoi 1-3
SCM Petrotub Roman – Stiinta Miroslava 3-0
Cetatea Targu Neamt – Kosarom Pascani 2-2
CSM Moinesti – Sporting Suceava 5-0
Bucovina Radauti – Aerostar Bacau 0-2
Ceahlaul II Piatra Neamt sta
Etapa 7
Kosarom Pascani – ACS Bucovina Pojorata 1-1
FC Dorohoi – Petrotub Roma 4-1
CS Stiinta Miroslava – Cetatea Tg. Neamt 3-2
Ceahlaul Piatra Neamt II – CSM Moinesti 5-2
ACS Sporting Suceava – ACS Bucovina Radauti1-2
Aerostar Bacau sta.

Etapa 6, vineri, 16 mai

Bucovina Pojorata – SCM Petrotub Roman 2-0
Cetatea Targu Neamt – FCM Dorohoi 0-1
Kosarom Pascani – Stiinta Miroslava 2-2
Bucovina Radauti – Ceahlaul II Piatra Neamt 2-0
Aerostar Bacau – Sporting Suceava 3-1
CSM Moinesti sta

Etapa 5, 9 mai, ora 18:00

Kosarom Pascani – FCM Dorohoi 0-0
Cetatea Targu Neamt – Petrotub Roman 2-1
Aerostar Bacau – Ceahlaul II Piatra Neamt 2-0
Bucovina Radauti – CSM Moinesti 2-0
Stiinta Miroslava – Bucovina Pojorata 2-0
Sporting Suceava sta.

Etapa 4

Bucovina Pojorata – Cetatea Targu Neamt 0-0
Petrotub Roman – Kosarom Pascani 1-0
FCM Dorohoi – stiinta Miroslava 3-2
CSM Moinesti – Aerostar Bacau 1-3
Ceahlaul II Piatra Neamt – Sporting Suceava 1-0
Bucovina Radauti sta.

Etapa 3:

FCM Dorohoi – Bucovina Pojorata 2-0
Kosarom Pascani – Cetatea Targu Neamt 0-1
Aerostar Bacau – Bucovina Radauti 4-0
stiinta Miroslava – Petrotub Roman 2-6
Sporting Suceava – CSM Moinesti 2-1
Ceahlaul II Piatra Neamt sta.

Etapa 2

Cetatea Târgu Neamţ – Ştiinţa Miroslava 0-1
Petrotub Roman – FCM Dorohoi 0-0
Bucovina Rădăuţi – Sporting Suceava 3-0
CSM Moineşti – Ceahlăul II Piatra Neamţ 2-0
Bucovina Pojorâta – Kosarom Paşcani 1-1
Aerostar Bacău stă.

Etapa 1
SCM Petrotub Roman – Bucovina Pojorâta 2-2
FCM Dorohoi – Cetatea Târgu Neamţ 1-2
Ştiinţa Miroslava – Kosarom Paşcani 0-1
Ceahlăul II Piatra Neamţ – Bucovina Rădăuţi 0-0
Sporting Suceava – Aerostar Bacău 2-6
CSM Moineşti sta

SERIA II

Clasament la finele sezonului regulat:

1. FC Voluntari 55
2. CS Ştefăneşti 48
3. CS Afumaţi 44
4. AFC Dunărea 2005 Călăraşi 39
5. Gloria Popeşti Leordeni 38
6. Viitorul Axintele 37
7. Oţelul II Galaţi 26
8. Callatis 2012 Mangalia 26
9. Sporting Lieşti 20
10. Conpet Cireşu 16
11. Progresul Cernica 12
12. Rapid Feteşti 12

Clasament play-off

1. FC Voluntari 45
2. Viitorul Axintele 31
3. CS Ştefăneşti 30
4. CS Afumaţi 28
5. AFC Dunărea 2005 Călăraşi 15
6. Gloria Popeşti Leordeni 14

Clasament play-out

1. Conpet Cireşu 31
2. Callatis 2012 Mangalia 31
3. Oţelul II Galaţi 30
4. Sporting Lieşti 25
5. Rapid Feteşti 14
6. Progresul Cernica 9

Etapa 10, vineri 6 iunie

AFC Dunarea 2005 Calarasi – CS Stefanesti 2-2
CS Afumati – Viitorul Axintele 0-1
FC Voluntari – Gloria Popesti Leordeni 4-1
Conpet Ciresu – Sporting Liesti 5-4
Callatis 2012 Mangalia – Rapid Fetesti 4-0
Otelul II Galati sta.

Etapa 9

Gloria Popesti Leordeni – AFC Dunarea Calarasi 0-3
Viitorul Axintele – FC Voluntari 0-1
CS Stefanesti – CS Afumati 2-1
Rapid Fetesti – Progresul Cernica
Sporting Liesti – Callatis 2012 Mangalia 4-2
Otelul 2 Galati – Conpet Ciresu  3-3

 Etapa 8 

AFC Dunarea 2005 Calarasi – CS Afumati 0-0
FC Voluntari – CS stefanesti 1-2
Gloria Popesti Leordeni – Viitorul Axintele 1-1
Callatis 2012 Mangalia – Otelul II Galati 1-3
Rapid Fetesti – Sporting Liesti 1-1
Conpet Ciresu sta

Etapa 7

Viitorul Axintele – Dunarea 2005 Galati 3-1
CS Stefaneti – Gloria Popesti Leordeni 3-1
FC Afumati – FC Voluntari 1-0
FC Otelul Galati II – Rapid Fetesti 0-0
ACS Avantul CONPET Ciresul – Callatis 2012 Mangalia 7-0

Sporting Liesti sta

Etapa 6

AFC Dunarea 2005 Calarasi – FC Voluntari 0-2
Gloria Popesti Leordeni – CS Afumati 2-2
Viitorul Axintele – CS stefanesti 0-1
Rapid Fetesti – Conpet Ciresu 2-3
Sporting Liesti – Otelul II Galati 1-1
Progresul Cernica sta

Etapa 5

CS Stefanesti – Dunarea Calarasi 1-1
Viitorul Axintele – CS Afumati 2-1
Gloria Pop. Leordeni – FC Voluntari 3-4
Sporting Liesti – Conpet Ciresu 3-1
Rapid Fetesti – Callatis 2012 Mangalia 3-0
Otelul II Galati sta.

Etapa 4

Dunarea Calarasi – Gloria Pop. Leordeni 2-0
FC Voluntari – Viitorul Axintele 1-1
CS Afumati – CS stefanesti 2-1
Callatis Mangalia – Sporting Liesti 1-0
Conpet Ciresu – Otelul II 1-5
Rapid Fetesti sta.

Etapa 3:

CS Afumati – Dunarea Calarasi 1-0
CS stefanesti – FC Voluntari 1-3
Viitorul Axintele – Gloria Popesti Leordeni 1-0
Otelul II Galati – Callatis 2012 Mangalia 4-0
Sporting Liesti – Rapid Fetesti 2-0
Conpet Ciresu sta.

Etapa 2:

Dunărea Călăraşi – Viitorul Axintele    0-1
Gloria Pop. Leordeni – CS Ştefăneşti  1-1
FC Voluntari – CS Afumaţi     1-0
Rapid Fetesti – Otelul II Galaţi 1-1
Callatis 2012 Mangalia – Conpet Cireşu 1-2
Sporting Lieşti stă.


SERIA III

Clasament la finele sezonului regulat:

1. Juventus Bucureşti 47
2. CS Baloteşti 40
3. CS Vişina Nouă 38
4. Inter Clinceni 34
5. Metaloglobus Bucureşti 31
6. FC Balş 31
7. Dinamo II Bucureşti 30
8. CS Tunari 30
9. Viitorul Domneşti 24
10. CS Podari 22
11. Concordia II Chiajna 22
12. ACS Viitorul Municipal Craiova 21

Clasament play-off

1. CS Baloteşti 36
2. Inter Clinceni 36
3. CS Vişina Nouă 32
4. Metaloglobus Bucureşti 29
5. Juventus Bucureşti 27
6. FC Balş 10

Clasament play-out

1. Dinamo II Bucureşti 39
2. CS Tunari 33
3. CS Podari 30
4. Concordia II Chiajna 23
5. ACS Viitorul Municipal Craiova 22
6. Viitorul Domneşti 20
Etapa 10, vineri 6 iunieInter
Inter Clinceni – CS Visina Noua 3-0
Metaloglobus Bucuresti – CS Balotesti 4-1
Juventus Bucuresti – FC Bals 3-0
Dinamo II Bucuresti – CS Podari 2-3
Concordia II Chiajna – CS Tunari 2-3
ACS Viitorul Municipal Craiova – Viitorul Domnesti 3-0
Etapa 9

FC Bals – Metaloglobus 0-3
CS Visina Noua – Juventus Bucuresti 2-1
CS Balotesti – Inter Clinceni 1-1
CS Podari – Concordia 2 Chiajna 1-1
Viitorul Domnesti – Dinamo 2 Bucuresti 1-3
CS Tunari – ASC Viitorul Municipal Craiova 3-3

Etapa 8

Metaloglobus Bucuresti – Inter Clinceni 1-3
Juventus Bucuresti – CS Balotesti 2-3
FC Bals – CS Visina Noua 0-3
Concordia II Chiajna – ACS Viitorul Municipal Craiova 4-1
Dinamo II Bucuresti – CS Tunari 0-3
CS Podari – Viitorul Domnesti 2-1

Etapa 7

Inter Clinceni – Juventus Bucuresti 2-0
CS Visina Noua – FC METALOGLOBUS 2-1

FC Balotesti – FC Bals 3-0
CS Viitorul Domnesti – Concordia Chiajna II 0-0
CS Tunari – CS Podari 1-1

ACS Viitorul Muncipal Craiova – Dinamo II 2-3

Etapa 6

Metaloglobus Bucuresti – Juventus Bucuresti 1-0
CS Visina Noua – CS Balotesti 1-1
Concordia II Chiajna – Dinamo II Bucuresti 1-1
Viitorul Domnesti – CS Tunari 1-1
CS Podari – ACS Viitorul Municipal Craiova 2-1
FC Bals – Inter Clinceni

Etapa 5

FC Bals – Juventus Bucuresti 0-1
Viitorul Domnesti – ACSVM Craiova 2-1
CS Balotesti – Metaloglobus Bucuresti 2-0
CS Visina Noua – Inter Clinceni 2-1
CS Tunari – Concordia II Chiajna 2-1
CS Podari – Dinamo II Bucuresti0-1

Etapa 4

Metaloglobus Bucuresti – FC Bals 1-1
Juventus Bucuresti – CS Visina Noua 1-1
Concordia II Chiajna – CS Podari 2-1
Dinamo II Bucuresti – Viitorul Domnesti4-0
ACSVM Craiova – CS Tunari 0-2
Inter Clinceni – CS Balotesti 0-1

Etapa 3:

Inter Clinceni – Metaloglobus Bucuresti 2-3
Viitorul Domnesti – CS Podari 0-0
CS Balotesti – Juventus Bucuresti 0-0
CS Visina Noua – FC Bals 1-1
ACVSM Craiova – Concordia Chiajna II 2-1
CS Tunari – Dinamo II Bucuresti 1-2

ETAPA 2:

Metaloglobus Bucureşti – CS Vişina Nouă    2-0
FC Balş – CS Baloteşti    0-1
Juventus Bucureşti – Inter Clinceni    1-2
Concordia Chiajna II – Viitorul Domneşti    1-1
Dinamo II Bucureşti – ACSVM Craiova    2-0
CS Podari – CS Tunari 2-1


SERIA IV
Clasament la finele sezonului regulat:
1. FC Caransebeş 47
2. Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 44
3. FC Hunedoara 42
4. Millenium Giarmata 36
5. Pandurii II Târgu Jiu 31
6. Vulturii Lugoj 30
7. Ştiinţa Turceni 20
8. Muncitorul Reşiţa 18
9. FCM Reşiţa 2012 17
10. Jiul Rovinari 9
11. SC Minerul Jilţ Mătăsari 0
12. FC Avrig 0

Clasament play-off

1. FC Caransebeş 40
2. Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 39
3. FC Hunedoara 25
4. Pandurii II Târgu Jiu 24
5. Vulturii Lugoj 20
6. Millenium Giarmata 20

 

Clasament play-out

1. Muncitorul Reşiţa 28
2. FCM Reşiţa 2012 22
3. Jiul Rovinari 21
4. Ştiinţa Turceni 17
5. FC Avrig 0

Etapa 10, vineri 6 iunie

Vulturii Lugoj – Millenium Giarmata 2-0
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – FC Hunedoara 3-2
FC Caransebes – Pandurii II Targu Jiu 3-2
Jiul Rovinari – FCM Resita 2012 0-0
Muncitorul Resita si Stiinta Turceni stau.

 

Etapa 9

Pandurii 2 Tg. Jiu – Vulturii Lugoj 4-1
FC Hunedoara – FC Caransebes 1-2
Millenium Giramata – Nuova Mama Mia Becicherecul Mic 1-3
FC Avrig – Minerul Jilt Matasari
FCM Resita – Muncitorul Resita 4-2
Stiinta Turceni – Jiul Rovinari 1-1

Etapa 8

Vulturii Lugoj – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 1-1
FC Caransebes – Millenium Giarmata 3-1
Pandurii II Targu Jiu – FC Hunedoara 2-1
Muncitorul Resita – stiinta Turceni 5-1
Jiul Rovinari si FCM Resita 2012 stau

Etapa 7

FC Hunedoara – CS Vulturii 2009 2-1
CS Millenium Giarmata – Pandurii Tg. Jiu II 2-1
Nuova Mama Mia Becicherecul Mic – FC Caransebes 1-1
ACS Jiul Rovinari – CS Muncitorul Resita 1-1
SCM Resita si Stiinta Turceni stau.

Etapa 6
Vulturii Lugoj – FC Caransebeş 1-2
Pandurii II Târgu Jiu – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 2-0
FC Hunedoara – Millenium Giarmata 4-1
FCM Reşiţa 2012 – Ştiinţa Turceni 0-0
Muncitorul Reşiţa si Jiul Rovinari stau
Etapa 5
Millenium Giarmata – Vulturii Lugoj 2-2
FC Hunedoara – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 1-2
Pandurii II Targu Jiu – FC Caransebes 1-3
FCM Resita 2012 – Jiul Rovinari 2-1
stiinta Turceni si Muncitorul Resita stau.
Etapa 4
Vulturii Lugoj – Pandurii II Targu Jiu 1-1
FC Caransebes – FC Hunedoara 0-1
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Millenium Giarmata 4-0
Muncitorul Resita – FCM Resita 2012 1-0
Jiul Rovinari – Stiinta Turceni 3-2
Etapa 3:
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Vulturii Lugoj 2-0
Millenium Giarmata – FC Caransebes 0-1
FC Hunedoara – Pandurii II Targu Jiu 2-1
Stiinta Turceni – Muncitorul Resita 0-1
Jiul Rovinari si FCM Resita 2012 stau.
Etapa 2:

Vulturii Lugoj – FC Hunedoara 3-1
Pandurii II Târgu Jiu – Millenium Giarmata 7-2
FC Caransebeş – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 1-3
Muncitorul Reşiţa – Jiul Rovinari 2-0
SCM 2012 Reşiţa şi Ştiinţa Turceni sta

 SERIA V

Clasament la finele sezonului regulat:

1. Metalurgistul Cugir 45
2. Naţional Sebiş 40
3. Şoimii Pâncota 37
4. CS Oşorhei 31
5. FC Municipal Baia Mare 29
6. CS Ineu 28
7. FC Zalău 26
8. Sănătatea Cluj 25
9. Unirea Jucu 18
10. FC Arieşul 1907 Turda 15
11. Unirea Dej 10
12. FC Maramureş Universitar Baia Mare 0

Clasament play-off

1. Şoimii Pâncota 40
2. Naţional Sebiş 32
3. Metalurgistul Cugir 31
4. CS Oşorhei 21
5. CS Ineu 20
6. FC Municipal Baia Mare 17

 Clasament play-out

1. FC Arieşul 1907 Turda 28
2. Unirea Jucu 27
3. Sănătatea Cluj 26
4. FC Zalău 21
5. Unirea Dej 8
Etapa 10
FC Municipal Baia Mare – Soimii Pancota 3-2
National Sebis – CS Ineu 0-1
Metalurgistul Cugir – CS Osorhei 3-3
FC Zalau – FC Ariesul 1907 Turda 1-6
Sanatatea Cluj – Unirea Dej 2-1
Unirea Jucu sta.

Etapa 9, vineri, 30 mai

 Soimii Pancota – National Sebis 2-0
CS Osorhei – FCM Baia Mare 3-0
CS Ineu – Metalurgistul Cugir 1-1
Ariesul Turda – Sanatatea Cluj 3-1
Unirea Jucu – FC Zalau 2-1

Etapa 8

FCM Baia Mare – National Sebis 1-1
Metalurgistul Cugir – Soimii Pancota 0-3
Unirea Dej – FC Ariesul Turda 0-2
CS Osorhei – CS Ineu 1-0
Sanatatea Cluj – Unirea Jucu 1-2
FC Zalau sta.

Etapa 7

Soimii Pancota – CS Orhei 2-0
CS National Sebis – Metalurgistul Cugir 2-2
CS Ineu – ACS FC Muncipal Baia Mare 5-1
CS Unirea Jucu – FC Unirea Dej 2-1
FC Zalau – CS Sanatatea Cluj 0-0
Ariesul Turda sta.

Etapa 6

FC Municipal Baia Mare – Metalurgistul Cugir 1-1
CS Oşorhei – Naţional Sebiş 1-2
CS Ineu – Şoimii Pâncota 1-1
Unirea Dej – FC Zalău 0-2
FC Arieşul 1907 Turda – Unirea Jucu 3-0
Sănătatea Cluj sta

Etapa 5

soimii Pancota – FCM Baia Mare 1-0
FC Ariesul Turda – FC Zalau 6-1
Unirea Dej – Sanatatea Cluj 0-0
CS Ineu – National Sebis 0-4
CS Osorhei – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Jucu sta.

Etapa 4

National Sebis – Soimii Pancota 0-2
FCM Baia Mare – CS Osorhei 1-1
Metalurgistul Cugir – CS Ineu 4-2
FC Zalau – Unirea Jucu 1-1
Sanatatea Cluj – FC Ariesul Turda 1-1
Unirea Dej sta.

Etapa 3:

Unirea Jucu – Sanatatea Cluj 2-2
FC Ariesul 1907 Turda – Unirea Dej 2-2
National Sebis – FCM Baia Mare 0-0
soimii Pancota – Metalurgistul Cugir 2-1
CS Ineu – CS Osorhei 0-2
FC Zalau sta.

Etapa 2:

FCM Baia Mare – CS Ineu 1-0
Metalurgistul Cugir – Naţional Sebiş        0-1
Unirea Dej – Unirea Jucu        1-4
Sănătatea Cluj – FC Zalău      4-1
CS Oşorhei – Şoimii Pâncota  1-1
Arieşul 1907 Turda stă.


SERIA VI

Clasament la finele sezonului regulat:

1. Chindia Târgovişte 51
2. Fortuna Poiana Câmpina 48
3. SCM Argeş Piteşti 46
4. FC Zagon 39
5. FCM Câmpina 39
6. Atletic Bradu 38
7. Conpet Ploieşti 24
8. FCM Avântul Reghin 22
9. ACS Urban Titu 20
10. FCM Târgovişte 19
11. FC Păpăuţi 18
12. CSM Făgăraş 2

Clasament play-off

1. Fortuna Poiana Câmpina 46
2. Chindia Târgovişte 46
3. SCM Argeş Piteşti 28
4. FC Zagon 19
5. Atletic Bradu 19
6. FCM Câmpina 10

Clasament play-out

1. FCM Târgovişte 34
2. ACS Urban Titu 28
3. Conpet Ploieşti 28
4. FC Păpăuţi 23
5. FCM Avântul Reghin 21
6. Civitas Făgăraş 2
Etapa 10, vineri 6 iunie
FC Zagon – SCM Arges Pitesti 0-1
Fortuna Poiana Campina – Atletic Bradu 7-2
Chindia Targoviste – FCM Campina 3-0
Conpet Ploiesti – ACS Urban Titu 1-2
FCM Targoviste – FC Papauti 1-0
FCM Avantul Reghin sta.

Etapa 9

FCM Campina – FC Zagon 0-2
Atletic Bradu – Chindia Targoviste 1-2
SCM Arges Pitesti – Fortuna Poiana Campina 0-5
FC Papauti – Conpet Ploiesti 1-0
FCM Avantul Reghin – FCM Targoviste 5-1
ASC Urban Titu sta

Etapa 8

FC Zagon – Fortuna Poiana Campina 0-1
Chindia Targoviste – SCM Arges Pitesti 3-2
FCM Campina – Atletic Bradu 0-3
Conpet Ploiesti – FCM Avantul Reghin 1-0
ACS Urban Titu – FC Papauti 3-1
FCM Targoviste sta

Etapa 7

SCM Argesul Pitesti – FC Municipal Campin 3-0
CS Atletic Bradu – FC Zagon 0-0
Fortuna Poiana Campina – Chindia Targoviste  2-0
Avantul Reghin – Urban Titu 0-1
FCM Targoviste – FC CONPET Ploiesti 2-1
FC Papauti sta.

Etapa 6

FC Zagon – Chindia Târgovişte 0-1
FCM Câmpina – Fortuna Poiana Câmpina 0-3
Atletic Bradu – SCM Argeş Piteşti 0-0
ACS Civitas Făgăraş – Conpet Ploieşti 1-1
ACS Urban Titu – FCM Târgovişte 0-2
FC Păpăuţi – FCM Avântul Reghin

Etapa 5

SCM Arges Pitesti – FC Zagon 2-1
Atletic Bradu – Fortuna Poiana Campina 1-2
ACS Urban Titu – Conpet Ploiest0-0
FCM Campina – Chindia Targoviste 0-3
FC Papauti – FCM Targoviste 
Avantul Reghin sta.

Etapa 4

Chindia Targoviste – Atletic Bradu 4-1
Fortuna Poiana Campina – SCM Pitesti 2-0
Conpet Ploiesti – FC Papauti 2-2
FCM Targoviste – Avantul Reghin 2-0
FC Zagon – FCM Campina 3-0
ACS Urban Titu sta.

Etapa 3:

Fortuna Poiana Campina – FC Zagon 2-0
SCM Arges Pitesti – Chindia Targoviste 0-3
Avantul Reghin – Conpet Ploiesti 1-1
FC Papauti – Urban Titu 1-1
Atletic Bradu – FCM Campina 3-0
FCM Targoviste sta.

Etapa 2:

FC Zagon – Atletic Bradu 2-0
Urban Titu – Avântul Reghin  6-0
Conpet Ploieşti – FCM Târgovişte 2-1
Chindia Târgovişte – Fortuna Poiana Câmpina 1-2
FCM Câmpina – SCM Argeş Piteşti 0-3
FC Păpăuţi stau.

Etichetat cu: , ,
Postat în FOTBAL INTERN

Comenteeeezi?!!

  1. Gabriel Chita spune:

    goool! Steaua, Federico Piovacarri a deschis scorul!